USD
НБУ
39.57
Готівка
39.85
EUR
НБУ
42.12
Готівка
42.90
Втрати орків: 4 5 6 0 5 0 (+710)
USD
НБУ
39.57
Готівка
39.85
EUR
НБУ
42.12
Готівка
42.90

Бізнес за кордоном: Де українці найчастіше відкривають свою справу?

У лідерах серед країн, де українці найчастіше відкривають бізнес, – Польща
Бізнес
Ілюстративне фото
Джерело: відкриті джерела

З початку 2022 року резиденти України набули у власність або ліквідували майже сім тисяч іноземних компаній. Серед країн, де українці найчастіше відривають свою справу, – Польща. Про це повідомляє Державна податкова служба України.

Зазначається, що з початку 2022 року Державна податкова служба отримала 6721 повідомлення про набуття у власність, реєстрацію та продаж/ліквідацію іноземної контрольованої компанії або утворення без статусу юридичної особи (фонди, трасти).  

Фізичні особи подали 6430 повідомлень про бізнес. Юридичні ж особи подали 291 повідомлення.

В яких країнах найчастіше відкривають бізнес українці?

  • Польща – 33%;
  • Велика Британія – 15%;
  • Сполучені Штати Америки – 13%;
  • Кіпр – 11%;
  • Естонія – 7%;
  • інші країни – 21%.

Інформація про контрольовані іноземні компанії
Джерело: Державна податкова служба України

Крім того, банки та фінустанови спрямували до Державної податкової служби 9881 повідомлення про факти, що свідчать про володіння фізичною (юридичною) особою – резидентом України часткою в іноземній юридичній особі.

Раніше ми повідомляли, що в Україні створили інтерактивну карту ветеранських бізнесів. Метою цього проєкту є посилення ветеранів через бізнес, підтримка їх підприємницької діяльності та адаптація до мирного життя.

Читайте також:
На руках в українців може бути до 5 мільйонів одиниць зброї, – Клименко На руках в українців може бути до 5 мільйонів одиниць зброї, – Клименко
З початку року українці встановили новий рекорд із відкриття ФОПів через З початку року українці встановили новий рекорд із відкриття ФОПів через "Дію"
Комітет рекомендує Раді ухвалити за основу законопроєкт про Комітет рекомендує Раді ухвалити за основу законопроєкт про "клуб білого бізнесу": Кому більше не загрожуватимуть податкові перевірки
У Мінцифри розробили У Мінцифри розробили "Білу книгу" з описом регулювання ШІ в Україні. Що очікувати бізнесу