USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80
Втрати орків: 2 7 8 1 3 0 (+470)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.75
EUR
НБУ
38.55
Готівка
40.80

Білоруські прикордонники продірявили огорожу на кордоні з Латвією, допомагаючи мігрантам проникнути до ЄС

Згодом прикордонники залатали сітку, щоб мігранти не могли повернутися до Білорусі
кордон з Білоруссю
Джерело: Rs.gov.lv
Латвія звинуватила білоруських прикордонників у провокації. Ті продірявили огорожу на межі країн, щоб допомогти незаконним мігрантам проникнути до Латвії. Про це йдеться у повідомленні Державної прикордонної служби Латвії.

Інцидент стався у неділю, 6 серпня. Під час моніторингу прикордонники відділу "Каплава" помітили кількох людей, які незаконно потрапили до Латвії, перетнувши огорожу.

Новини за темою: РФ готує теракт у Білорусі руками вагнерівців, щоб втягнути Мінськ у війну проти України, – СБУ

Як зазначає Рига, представники білоруської влади допомогли мігрантам подолати її, перетиснувши дроти. А згодом залатали сітку, щоб мігранти не могли повернутися до Білорусі.

Усіх порушників кордону затримали. Чоловіків не допустили до Латвії та повернули до країни відправлення, зазначає прикордонна служба.

Огорожі на кордоні з Білоруссю

2016 року Латвія збудувала на кордоні з Білоруссю паркан, щоб убезпечити себе від мігрантів. Загалом проєкт передбачає будівництво 173-кілометрової латвійсько-білоруської прикордонної смуги.

Також Рига планує розгорнути спеціальну оперативну групу на кордоні з Білоруссю через імовірну військову загрозу після переміщення найманців ПВК "Вагнера".

Теги: Латвія
Читайте також:
Латвія хоче заборонити автомобілям із реєстрацією в РФ і Білорусі перебувати в країні Латвія хоче заборонити автомобілям із реєстрацією в РФ і Білорусі перебувати в країні
ЄСПЛ визнав законним обмеження навчання російською в Латвії ЄСПЛ визнав законним обмеження навчання російською в Латвії
Латвія збільшить фінансування для підтримки біженців з України Латвія збільшить фінансування для підтримки біженців з України
Латвія через вагнерівців розгортає спецгрупу на кордоні з Білоруссю Латвія через вагнерівців розгортає спецгрупу на кордоні з Білоруссю