USD
НБУ
38.16
Готівка
38.60
EUR
НБУ
41.26
Готівка
41.90
Втрати орків: 4 1 7 9 5 0 (+1150)
USD
НБУ
38.16
Готівка
38.60
EUR
НБУ
41.26
Готівка
41.90

Біля берегів Лівії через аварію на кораблі потонули понад 60 мігрантів, серед них є діти

Також є зниклі безвісти, яких вважають, ймовірно, загиблими
корабель у Лівії
Мігранти в Середземному морі
Джерело: Reuters

Біля берегів Лівії у Середземному морі через аварію на кораблі потонули понад 60 мігрантів. Посилаючись на свідчення тих, хто вижив, агентство ООН повідомило, що напередодні судно вийшло з міста Зувара з приблизно 86 людьми на борту, пише BBC.

За попередньою інформацією, високі хвилі затопили судно і 61 мігранта, в тому числі постраждали діти. Також є зниклі безвісти, яких вважають, ймовірно, загиблими.

"Лівія є одним з основних пунктів відправлення для мігрантів, які намагаються перетнути Середземне море і потрапити до Європи. За різними оцінками, лише цього року під час спроб перетнути Середземне море потонули понад 2 тис. 200 людей, що робить цей маршрут одним з найнебезпечніших у світі", – йдеться у повідомленні.

У своєму дописі в соціальній мережі X речник МОМ назвав кількість загиблих цього року "драматичною цифрою, яка, на жаль, свідчить про те, що недостатньо робиться для порятунку людських життів на морі".

Мігранти в Середземному морі

У Середземному морі часто можна побачити десятки мігрантів у човнах, занадто малих для того, щоб їх безпечно утримувати.

Ті, хто вирушає в подорож, зазвичай сподіваються висадитися в Італії, перш ніж потрапити до інших країн Європи: одні рятуються від конфлікту чи переслідувань, інші – в пошуках роботи.

Новини за темою: У Кенії кількість загиблих у культі Судного дня перевищила 300 осіб

За даними Агентства ООН у справах біженців, цього року до Італії прибуло понад 153 000 мігрантів з Тунісу та Лівії.

Зокрема, більшість постраждалих останнього інциденту були з Нігерії, Гамбії та інших африканських країн.

Новини за темою: Понад дві третини українських біженців, імовірно, не повернуться в Україну до завершення війни, – результати дослідження
Читайте також:
Фінляндія закриває кордон із РФ ще на два місяці Фінляндія закриває кордон із РФ ще на два місяці
Кремль збирає 20 тисяч найманців в Африканський корпус, щоб замінити Кремль збирає 20 тисяч найманців в Африканський корпус, щоб замінити "Вагнера"
ВПО та українські мігранти зможуть отримувати фінансову допомогу ВПО та українські мігранти зможуть отримувати фінансову допомогу
Ключові сенатори США уклали угоду про обмеження на кордоні з Мексикою, - CNN Ключові сенатори США уклали угоду про обмеження на кордоні з Мексикою, - CNN