USD
НБУ
40.65
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.48
Готівка
44.30
Втрати орків: 5 2 7 3 9 0 (+1080)
USD
НБУ
40.65
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.48
Готівка
44.30

Альтернативи диджиталізації немає: Уряд вже розробляє механізм електронного бронювання

Цифрове рішення стосовно процедури бронювання зʼявиться, коли влада напрацює нові положення стосовно бронювання
Бронювання працівників
Фото ілюстративне
Джерело: відкриті джерела

Електронне бронювання таки буде. Кабінет міністрів вже працює над цим. Про це повідомили представники Міністерства економіки, передає AIN.UA.

Зазначається, що іншої альтернативи, крім диджиталізації процесів, пов’язаних із бронюванням, немає.

"Це буде однозначно зроблено. Ми зараз обговорюємо з Міністерством оборони та Мінцифри принципові підходи до того, яким чином перевести "в цифру" постанову (Кабінету міністрів, – ред.) №76 або ті нормативно-правові акти, які регулюють або будуть регулювати питання бронювання військовозобов’язаних", – розповіли в Мінекономіки.

У відомстві повідомили, що цифрове рішення стосовно процедури бронювання зʼявиться, коли влада напрацює нові положення стосовно бронювання, які збалансують потреби безпеки й оборони, економіки, бюджету, бізнесу, гуманітарної сфери тощо.

Які компанії можуть претендувати на економічне бронювання

Голова комітету ВР із податкової політики Данило Гетьманцев розповів, що підприємства, які відповідають критеріям так званого "білого бізнесу", можуть отримати право на бронювання співробітників. Які саме критерії поставили перед компаніями, читайте тут.

Хто ще підлягає бронюванню?

Додамо, що бронюванню підлягають працівники тільки критично важливих для економіки підприємств.

За даними "Інтерфакс-Україна", станом на лютий 2024 року в Україні було 143 підприємства, установи та організації у сфері культури та інформаційної політики, які є критично важливими для функціонування економіки й забезпечення життєдіяльності населення в особливий період.

Новини за темою: Бронювання від мобілізації можуть отримати всі поліцейські, – Демченко

Нещодавно стало відомо, що Міністерство культури та інформаційної політики України внесло державне підприємство "Дирекція пересувних циркових колективів" до переліку критично важливих для функціонування економіки. 

Крім того, критично важливими визнали телеканали, які беруть участь у телемарафоні "Єдині новини".

Читайте також:
Переважну кількість ударних бригад і полків ворог сконцентрував на Покровському напрямку, – Сирський Переважну кількість ударних бригад і полків ворог сконцентрував на Покровському напрямку, – Сирський
Кабмін дозволив використовувати ШІ в Кабмін дозволив використовувати ШІ в "Дії"
Україна перебуває на четвертому місці у світі за імпортом озброєнь Україна перебуває на четвертому місці у світі за імпортом озброєнь
Ключовою ціллю росіян під час балістичних обстрілів з т.о. Криму є портова інфраструктура Ключовою ціллю росіян під час балістичних обстрілів з т.о. Криму є портова інфраструктура