НБУ
45.80
Готівка
46.30

Українець Віктор Дідух став чемпіоном з настільного тенісу на Паралімпіаді в Парижі

Це 18-та золота медаль України на Паралімпіаді-2024 та 70-та загалом
Віктор Дідух
Джерело: відкриті джерела

Український спортсмен Віктор Дідух здобув золоту медаль з настільного тенісу на Паралімпійських іграх у Парижі. Про це передає "Суспільне спорт".

У фіналі Дідух пройшов після перемоги над французом Томом Буве, шведом Емілем Андерсоном, а у півфіналі обіграв представника Тайланду Пісіта Вангпхонпханасірі. Уже в заключному матчі змагань українець переміг китайця Шуай Жао у класі MS8.

"За рахунку 9:8 на користь Віктора, Шуай зумів взяти три поспіль очки й перевести гру у п'ятий сет, але там з рахунком 11:9 переміг Дідух, завдяки чому став чемпіоном Паралімпійських ігор-2024", – йдеться у повідомленні.

Це 18-та золота медаль України на Паралімпіаді-2024 та 70-та загалом.

Слід додати, що ця Паралімпіада є третьою у кар'єрі Дідуха. До цього тенісист вигравав командне золото у Ріо-2016, а також срібні медалі в одиночному та чоловічому парному турнірах у Токіо.

А цьогоріч в Парижі Дідух уже встиг здобути бронзу в міксті настільного тенісу разом з Іриною Шинкарьовою у класі XD17.

Новини за темою: Українець Єгор Дементьєв став чемпіоном Паралімпійських ігор у шосейній груповій гонці

Як відомо, цього року Україну на Паралімпіаді представляють 140 спортсменів у 17 видах спорту. Найбільше спортсменів представлено у плаванні та легкій атлетиці – 37 та 28 відповідно.