USD
НБУ
38.16
Готівка
38.60
EUR
НБУ
41.26
Готівка
41.90
Втрати орків: 4 1 9 0 2 0 (+1070)
USD
НБУ
38.16
Готівка
38.60
EUR
НБУ
41.26
Готівка
41.90

Зв’язок без обмежень: Супутниковий зв'язок Starlink працюватиме зі смартфонів

Нова функція працюватиме на смартфорах "скрізь, де видно небо"
Starlink
Джерело: Reuters

Компанія SpaceX оголосила про запуск своєї майбутньої послуги Starlink Direct to Cel на смартфонах. Цей сервіс дасть змогу користувачам надсилати текстові та голосові повідомлення, а також передавати файли безпосередньо через супутники. Про це йдеться на офіційному сайті Starlink.

Зазначається, що супутники Starlink, оснащені функцією Direct to Cell, забезпечать повний доступ до текстових повідомлень, дзвінків і перегляду вебсторінок.

Компанія планує запустити сервіс для передачі текстових повідомлень через супутник наступного року. А вже у 2025 році в сервісі має з'явитися підтримка передачі голосових повідомлень.

"Direct to Cell працює з існуючими телефонами LTE скрізь, де видно небо. Не потрібно змінювати апаратне забезпечення, мікропрограму чи спеціальні програми, що забезпечує плавний доступ до тексту, голосу та даних", – додається у повідомленні.

В компанії уточнюють, що супутники Starlink із функцією Direct to Cell оснащені вдосконаленим модемом eNodeB, який діє як вежа мобільного зв’язку в космосі, дозволяючи мережеву інтеграцію, подібну до стандартного роумінг-партнера.

Раніше ми писали, що SpaceX запустила на орбіту супутник вагою понад шість тонн. Зазначалося, що це перший із трьох супутників ViaSat Inc. нового покоління, що забезпечить високошвидкісним інтернетом Північну та Південну Америку.

 

Читайте також:
Про штучний інтелект, захист від шахраїв, DarkNet та особливості соцмереж. Розмова з директором компанії з кібербезпеки Віталієм Якушевим Про штучний інтелект, захист від шахраїв, DarkNet та особливості соцмереж. Розмова з директором компанії з кібербезпеки Віталієм Якушевим
SpaceX могла вимкнути інтернет на Тайвані, порушивши договір з урядом США, – WSJ SpaceX могла вимкнути інтернет на Тайвані, порушивши договір з урядом США, – WSJ
Допомогли ФСБ взяти під контроль майже весь інтернет-трафік в т. о. Донецьку: Ділків затримала СБУ Допомогли ФСБ взяти під контроль майже весь інтернет-трафік в т. о. Донецьку: Ділків затримала СБУ
ЄС зніме санкції із засновника ЄС зніме санкції із засновника "Яндекса" Воложа, – Reuters