USD
НБУ
36.57
Готівка
37.45
EUR
НБУ
39.24
Готівка
40.70
Втрати орків: 2 0 6 2 0 0 (+480)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.45
EUR
НБУ
39.24
Готівка
40.70

За новими правилами Netflix українським користувачам за гостьову підписку доведеться доплатити три євро

Компанія бореться з обміном паролями та спільним користуванням акаунтами
Netflix
Джерело: відкриті джерела

Компанія Netflix поширила свою боротьбу з обміном паролями на понад 100 країн, попередивши користувачів про те, що акаунтом не можна користуватись за межами їхніх домівок. Про це йдеться в заяві компанії.

Netflix надіслав електронні листи про спільне використання акаунтів підписникам у 103 країнах, включаючи Україну, США, Велику Британію, Францію, Німеччину, Австралію, Сінгапур, Мексику та Бразилію.  

Українці почали отримувати листи, в яких зазначено, що для того, аби поділитися підпискою Netflix із кимось поза межами домогосподарства, можна скористатися можливістю перенесення профілю або ж придбати гостьову підписку.

Новини за темою: ЄС оштрафував компанію Meta за недотримання правил конфіденційності на рекордні 1,3 млрд доларів

"Ви можете надати доступ до облікового запису Netflix людині, яка не живе з вами, сплачуючи додатково €2,99/місяць", – сказано в повідомленні.

Відповідно до нової політики компанії мешканці однієї родини можуть продовжувати спільно використовувати обліковий запис та використовувати його на різних пристроях.

Раніше

Минулого року Netflix заявив, що збирається обмежити спільне використання облікових записів та тестує різні підходи на ринках.

За оцінками компанії, понад 100 млн домогосподарств надали свої облікові дані для входу до системи друзям та родичам за межами своїх домівок. 

Станом на кінець березня 2022 року кількість платних клієнтів Netflix по всьому світові становила 232,5 млн осіб.

Платна підписка Twitter

В цьому місяці Twitter повідомив, що дозволить користувачам із платною підпискою публікувати довгі відео.
За словами власника соцмережі Ілона Маска, користувачі із платною синьою галочкою відтепер можуть публікувати двогодинні відео. Їхній розмір не має перевищувати вісім гігабайтів.

Читайте також:
У РНБО роздумують над можливістю відмови від китайського телекомобладнання У РНБО роздумують над можливістю відмови від китайського телекомобладнання
У Раді пропонують офіційно використовувати в Україні історичну назву Грузії – Сакартвело У Раді пропонують офіційно використовувати в Україні історичну назву Грузії – Сакартвело
Електроенергія може подорожчати вдвічі: НКРЕКП запропонувала затвердити нові тарифи для населення Електроенергія може подорожчати вдвічі: НКРЕКП запропонувала затвердити нові тарифи для населення
Зеленський відповів на петицію про партнерства для одностатевих пар: Тепер питанням займеться Кабмін Зеленський відповів на петицію про партнерства для одностатевих пар: Тепер питанням займеться Кабмін