USD
НБУ
39.17
Готівка
39.60
EUR
НБУ
42.02
Готівка
42.85
Втрати орків: 4 5 3 6 5 0 (+890)
USD
НБУ
39.17
Готівка
39.60
EUR
НБУ
42.02
Готівка
42.85

Вибухи у Шевченківському райсуді столиці: Кримінальні справи, які тягнуться понад 5 років, будуть переглянуті

Випадок у Шевченківському райсуді викрив низку проблем, вважають судді
Ігор Гуменюк
Ігор Гуменюк, що відсидів 8 років у СІЗО, підірвав себе у Шевченківському райсуді столиці
Джерело: Рада суддів України

Випадок у Шевченківському районному суді міста Києва, коли обвинувачений Ігор Гуменюк, що перебував у СІЗО майже 8 років, підірвав себе вибухівкою, викрив низку проблем у процедурних питаннях Кримінального процесуального кодексу України. Про це йдеться у заяві Ради суддів України.

Тому кримінальні справи, які тривають понад 5 років, будуть переглядатися.

"Рада суддів України ініціює вивчення стану розгляду справ у судах, де обвинувачувані (підсудні) тримаються під вартою понад п’ять років аби в майбутньому не допустити та запобігти подібному розвитку подій. Буде зібрана не лише інформація про кількість таких справ та причини їх тривалого розгляду, а й інформація про стан матеріально-технічного забезпечення цих судів", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 5 липня у будівлі Шевченківського райсуду столиці Ігор Гуменюк підірвав себе вибухівкою. Його звинувачували у теракті під Верховною Радою у серпні 2015-го, коли загинули четверо нацгвардійців. Він провів у СІЗО майже 8 років.

Його адвокат Олександр Свиридовський в ефірі UWN розповів, що у Гуменюка був пригнічений стан через довгий термін перебування в СІЗО.

Читайте також:
Олігарха-втікача Онищенка заочно засудили до 15 років: Визнали винуватим в організації  Олігарха-втікача Онищенка заочно засудили до 15 років: Визнали винуватим в організації "газової схеми"
На Львівщині чиновниця ТЦК На Львівщині чиновниця ТЦК "відмазала" від армії 17 офіцерів, їй виписали штраф 4,8 тис. гривень
Від початку великої війни українці виграли 397 судів щодо відшкодування збитків Росією Від початку великої війни українці виграли 397 судів щодо відшкодування збитків Росією
В Україні з'явився новий вид покарання – пробаційний нагляд В Україні з'явився новий вид покарання – пробаційний нагляд