USD
НБУ
38.16
Готівка
38.60
EUR
НБУ
41.26
Готівка
41.90
Втрати орків: 4 1 7 9 5 0 (+1150)
USD
НБУ
38.16
Готівка
38.60
EUR
НБУ
41.26
Готівка
41.90

Всесвітня федерація керлінгу продовжила заборону на участь спортсменів із РФ та Білорусі в міжнародних змаганнях

Обидві країни раніше були відсторонені від участі в міжнародних змаганнях із керлінгу до 31 грудня 2023 року
керлінг
Джерело: відкриті джерела

Всесвітня федерація керлінгу (WCF) продовжила заборону на участь спортсменів із Росії та Білорусі в міжнародних змаганнях, інформує Національний олімпійський комітет (НОК).

"За результатами засідання Ради Всесвітньої федерації керлінгу було прийнято рішення продовжити усунення Білорусі та Росії від участі у змаганнях з керлінгу до кінця сезону 2023–2024 років", – ідеться в повідомленні НОК.

Зазначається, що обидві країни раніше були відсторонені від участі в міжнародних змаганнях із керлінгу до 31 грудня 2023 року.

"На думку правління WCF, присутність учасників з цих країн на змаганнях може зашкодити заходу, зокрема поставити під загрозу безпеку учасників чи порядок проведення змагань", – зазначається в дописі.

"Боротьба" з РФ в спорті

Нині Україна займає активну позицію, аби російських спортсменів не допускали до міжнародних змагань, розповідає народний депутат України, заступник голови Комітету ВРУ з питань молоді і спорту Василь Мокан.

"Верховна Рада зверталася до урядів країн, до міжнародних спортивних федерацій, до самого МОК з приводу неприпустимості допуску пропагандистських спортсменів із Росії і Білорусі, поки триває агресія по відношенню до України, поки не виведені з нашої території всі окупаційні війська", – пояснює Мокан.

А виконавчий комітет Міжнародного олімпійського комітету (МОК) в жовтні ухвалив рішення про призупинення членства Олімпійського комітету Росії. Причина – рішення Олімпійського комітету РФ від 5 жовтня приєднати до свого складу регіональні спортивні організації тимчасово окупованих територій Донецької, Херсонської, Луганської та Запорізької областей. Це порушення Олімпійської хартії, оскільки порушує територіальну цілісність Національного олімпійського комітету України, яку визнає Міжнародний олімпійський комітет.

Теги: спорт
Читайте також:
Українська тенісистка Костюк здобула найбільшу перемогу у кар'єрі та вперше вийшла у фінал турніру WTA Українська тенісистка Костюк здобула найбільшу перемогу у кар'єрі та вперше вийшла у фінал турніру WTA
Пілотний проєкт міжнародних товариських матчів ФІФА розпочнеться в березні Пілотний проєкт міжнародних товариських матчів ФІФА розпочнеться в березні
Росіян, які підтримують війну, допустили до європейських змагань із тхеквондо: Україна вже відреагувала Росіян, які підтримують війну, допустили до європейських змагань із тхеквондо: Україна вже відреагувала
Український плавець Владислав Бухов став чемпіоном світу з плавання на дистанції 50 метрів вільним стилем Український плавець Владислав Бухов став чемпіоном світу з плавання на дистанції 50 метрів вільним стилем