USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90
Втрати орків: 5 6 5 6 1 0 (+990)
USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90

Відключень світла буде більше. "Енергоатом" виводить у ремонт один з енергоблоків

У червні відключення світла скоротилися, оскільки фахівці завершили ремонти трьох енергоблоків, але вже в липні дефіцит генерації в енергосистемі може збільшитися
Відключення світла
Фото ілюстративне
Джерело: відкриті джерела

"Енергоатом" найближчими днями виведе в ремонт один з енергоблоків. У зв'язку з цим дефіцит генерації в енергосистемі може збільшитися. Про це йдеться в повідомленні компанії.

Таким чином, у липні відключень світла може стати більше.

В "Енергоатомі" зазначають, що такий графік ремонтів дасть змогу восени максимально скоротити тривалість вимушених відключень електроенергії.

Там розповіли, що в останні місяці завершили ремонти трьох енергоблоків потужністю 2420 МВт. Ремонти завершили раніше на 22 дні, ніж планувалося.

"У результаті АЕС виробили додаткові 171,84 млн кВт електроенергії та підтримали енергосистему, скоротивши тривалість відключень у червні", – заявив в.о. глави "Енергоатому" Петро Котін.

Новини за темою: Кабмін дав доручення обмежити вуличне освітлення

Раніше повідомлялося, що з 24 червня з доступної електроенергії в Україні відніматимуть обсяг електроенергії, необхідної критичній інфраструктурі. Це має допомогти рівномірному розрахунку лімітів на світло для регіонів.

Водночас енергетики очікують, що ситуація з електроенергією погіршитися з приходом спеки, коли люди почнуть активно користуватися кондиціонерами.

Тим часом BBC з посиланням на ДТЕК пише, що якщо Росія продовжить атакувати електростанції, то, згідно з найгіршим сценарієм, наступної зими українці можуть проводити до 20 годин на добу без світла та опалення.

Читайте також:
Ситуація в енергосистемі поліпшиться вже найближчим часом, - глава Міненерго Галущенко Ситуація в енергосистемі поліпшиться вже найближчим часом, - глава Міненерго Галущенко
"Укренерго" отримало грант від Євросоюзу на 100 млн євро
Дніпропетровщина та Житомирщина стали лідерами за кількістю порушень графіків відключення світла Дніпропетровщина та Житомирщина стали лідерами за кількістю порушень графіків відключення світла
Відключення світла у прифронтових зонах та біля кордону з РФ і Білоруссю скасовано Відключення світла у прифронтових зонах та біля кордону з РФ і Білоруссю скасовано