USD
НБУ
39.40
Готівка
39.70
EUR
НБУ
41.97
Готівка
42.85
Втрати орків: 4 5 4 4 2 0 (+770)
USD
НБУ
39.40
Готівка
39.70
EUR
НБУ
41.97
Готівка
42.85

ВАКС арештував майно аеропорту "Одеса"

Арештовано 75% прав на ТОВ "Міжнародний аеропорт "Одеса"
аеропорт
Обрано запобіжний захід одному з організаторів схеми щодо заволодіння Міжнародним аеропортом "Одеса"
Джерело: відкриті джерела

Вищий антикорупційний суд наклав арешт на майно міжнародного аеропорту "Одеса". Про це повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

Так, за клопотанням детективів Національного антикорупційного бюро, погодженим прокурором САП, слідчий суддя наклав арешт із позбавленням права на відчуження та розпорядження майном у кримінальному провадженні щодо незаконного заволодіння майновим комплексом стратегічного об’єкта та 2,5 млрд гривень доходу від його діяльності.

Зокрема арештовано:

  • будівлю старого терміналу та майно аеропорту у кількості 2488 одиниць;
  • корпоративні права ТОВ "Одеса Аеропорт Девелопмент", а саме на 75% прав на ТОВ "Міжнародний аеропорт "Одеса"; 
  • приміщення нового терміналу загальною площею 26 700 кв. м.

Що відомо про справу?

У Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі нагадали, що 29 серпня 2023 року було повідомлено про справу у заволодінні майновим комплексом стратегічного об’єкта – КП "Міжнародний аеропорт "Одеса" та 2,5 млрд гривень доходу від його діяльності п'яти особам, серед яких колишній одеський міський голова, його заступник, керівник одного з товариств з обмеженою відповідальністю та два відомих в регіоні бізнесмена.

Дії осіб кваліфіковані за ознаками злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України. Колишньому меру Одеси додатково інкриміновано ч. 2 ст. 366 КК України.

Читайте також:
ФСБ завербувала двох іноземців: Готували ракетний удар по штабу Сил оборони на Одещині ФСБ завербувала двох іноземців: Готували ракетний удар по штабу Сил оборони на Одещині
Екскерівника управління СБУ Шила, якого підозрюють в заволодінні майже 95 млн гривень коштів УЗ, суд взяв під варту Екскерівника управління СБУ Шила, якого підозрюють в заволодінні майже 95 млн гривень коштів УЗ, суд взяв під варту
Через обстріли енергооб'єктів в Одесі в атмосферу потрапило 549 тонн СО2: Чим він небезпечний? Через обстріли енергооб'єктів в Одесі в атмосферу потрапило 549 тонн СО2: Чим він небезпечний?
В Україні з'явився новий вид покарання – пробаційний нагляд В Україні з'явився новий вид покарання – пробаційний нагляд