USD
НБУ
40.65
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.48
Готівка
44.30
Втрати орків: 5 2 7 3 9 0 (+1080)
USD
НБУ
40.65
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.48
Готівка
44.30

В Україні з’явився онлайн-гід з прав людини

У посібнику можна знайти контакти, куди звертатися і телефонувати, якщо ваші права порушили
люди
Ілюстративне фото
Джерело: відкриті джерела

В Україні з’явився онлайн-гід з прав людини, який має назву Human Rights Guide. Посібник розробив Центр громадянських свобод разом із Baltic Human Rights Society, йдеться на сайті центру.

Онлайн-гід доступно пояснює українцям їхні права за допомогою практичних щоденних ситуацій і прикладів.

"Платформа буде корисною для тих відвідувачів, професійна діяльність яких охоплює права людини. Зокрема, для юристів, суддів, правозахисників. Також можна використовувати для формальної та неформальної освіти, професорами, вчителями й студентами", – додали в пресслужбі Мінреінтеграції.

У посібнику можна знайти контакти, куди звертатися і телефонувати, якщо ваші права порушили. Переглянути його українською й англійською мовами можна за цим посиланням.

Порушення прав людини

До речі, у листопаді Управління Верховного комісара ООН з прав людини (УВКПЛ) задокументувало 10 випадків фізичного насильства та шість випадків погроз через суперечки між парафіянами різних православних юрисдикцій в Україні. Реакцію правоохоронців на це назвали "неадекватною". Про це йдеться на сайті Організації Об'єднаних Націй.

Помічниця генерального секретаря з прав людини УВКПЛ Ілзе Брандс Керіс під час засідання Ради Безпеки ООН 17 листопада відзначила зростання напруженості між вірянами Української православної церкви Московського патріархату та Православної церкви України. За її словами, у низці випадків ця напруженість виявилася в насильницьких інцидентах.

Керіс заявила, що "реакція українських правоохоронних органів у цих випадках була неадекватною".

"Правоохоронці не змогли розслідувати інциденти достатньою мірою та вжити заходів для захисту членів УПЦ", – пояснила помічниця.

Новини за темою: Рада ухвалила закон про нацменшини: Що він передбачає?
Читайте також:
З'явився проєкт комюніке Саміту миру у Швейцарії: Він ґрунтується на трьох аспектах З'явився проєкт комюніке Саміту миру у Швейцарії: Він ґрунтується на трьох аспектах
Вже цього місяця: Погоджено дату переговорів щодо вступу України та Молдови до ЄС Вже цього місяця: Погоджено дату переговорів щодо вступу України та Молдови до ЄС
Європол ліквідував міжнародну мережу пропаганди тероризму: Небезпечні сервери вилучили зокрема в Україні Європол ліквідував міжнародну мережу пропаганди тероризму: Небезпечні сервери вилучили зокрема в Україні
В Yasno про економію світла: Кожна сім'я може без труднощів зменшити споживання на 25% В Yasno про економію світла: Кожна сім'я може без труднощів зменшити споживання на 25%