USD
НБУ
36.69
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.54
Готівка
40.65
Втрати орків: 3 3 7 2 2 0 (+990)
USD
НБУ
36.69
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.54
Готівка
40.65

В Україні почали діяти нові шахрайські схеми

Зловмисники збирають персональні дані українців
Хакер
Джерело: відкриті джерела

В Україні активізувалися шахраї, що збирають персональні дані українців. Про це пише Центр національного спротиву. Журналісти зазначають, що масштаби шахрайських схем доволі серйозні.

Схема шахрайства

Зловмисники масово розсилають повідомлення про можливість отримання грошової допомоги від міжнародних організацій. Причому це відбувається фактично у всіх соціальних мережах, якими користуються українці. Громадянам пропонують пройти реєстрацію, де вони повинні вказати особисті дані – ПІБ, номер телефону, адресу і навіть посилання на свій профіль у соцмережах. 

Інша схема шахрайства – пропозиція про роботу від міжнародної організації – eBay, Amazon та інші. Там так само пропонують зареєструватися, вказавши особисті дані, а потім діють, як фінансова піраміда – пропонують вкласти гроші для отримання великих прибутків.

Таким чином шахраї крім грошей отримують також доступ до банківської інформації українців. 

Раніше Служба безпеки припинила масштабну шахрайську схему, яка дозволяла грабувати українські банки. Ділки працювали в інтересах РФ і намагалися вивести на користь агресора майже 100 млн гривень.

Читайте також:
Цьогоріч в Україні закривається у 2,7 раза менше компаній, аніж у 2021 році: Які справи закривають найчастіше? Цьогоріч в Україні закривається у 2,7 раза менше компаній, аніж у 2021 році: Які справи закривають найчастіше?
Блокування кордону: Український водій розповів, в яких умовах чекає чергу Блокування кордону: Український водій розповів, в яких умовах чекає чергу
В Україні хочуть створити стратегічний запас ліків В Україні хочуть створити стратегічний запас ліків
Інфляція в Україні лишатиметься стриманою, – Мінекономіки Інфляція в Україні лишатиметься стриманою, – Мінекономіки