USD
НБУ
40.88
Готівка
41.20
EUR
НБУ
44.38
Готівка
44.80
Втрати орків: 5 5 6 6 5 0 (+1030)
USD
НБУ
40.88
Готівка
41.20
EUR
НБУ
44.38
Готівка
44.80

Окупанти майже 180 разів обстріляли українські ТЕС від початку війни

Чотири станції під час атаки 27 квітня зазнали досить значних пошкоджень
Трипільська ТЕС
Трипільська ТЕС з висоти пташиного польоту
Джерело: відкриті джерела

Російські терористи продовжують систематично бити по енергетичній інфраструктурі України. З початку повномасштабного вторгення окупанти вже майже 180 разів атакували українські ТЕС. Про це сказав виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук в ефірі "Громадського радіо".

"Якщо рахувати від початку великомасштабного вторгнення, то це вже окупанти майже 180 разів обстріляли наші теплоелектростанції. Ця атака, 27 квітня, по суті, була четвертою великою після атак 22 та 29 березня та 11 квітня", – сказав він.

Чотири станції під час атаки 27 квітня зазнали досить значних пошкоджень.

Найбільші атаки на енергетику цього року

Росія відновила масовані обстріли критичної інфраструктури країни. Цього разу удари наносяться не в найхолоднішу пору року, як очікувалося раніше.

Під час масованої ракетної атаки 22 березня війська РФ вдарили по Дніпровській ГЕС, зупинивши її роботу. Вже 11 квітня окупанти повністю знищили Трипільську ТЕС у Київській області.

Читайте також:
Росія заявляє, що Україна готує підрив дніпровських дамб, щоб звинуватити РФ: В українському МЗС відповіли Росія заявляє, що Україна готує підрив дніпровських дамб, щоб звинуватити РФ: В українському МЗС відповіли
Оформити статус УБД можна буде на порталі Дія Оформити статус УБД можна буде на порталі Дія
Корпус Корпус "Охматдиту", куди прилетіла російська ракета, не підлягає відновленню, його знесуть, – МОЗ
Пільги за кредитними зобов’язаннями. Як військовослужбовцю скористатися своїм правом? Пільги за кредитними зобов’язаннями. Як військовослужбовцю скористатися своїм правом?