USD
НБУ
38.31
Готівка
38.60
EUR
НБУ
41.54
Готівка
41.95
Втрати орків: 4 1 9 0 2 0 (+1070)
USD
НБУ
38.31
Готівка
38.60
EUR
НБУ
41.54
Готівка
41.95

В Україні хочуть карати порушників комендантської години: Які штрафи можуть виписувати

Карати будуть не тільки бізнес, а й громадян
поліція комендантська
Фото ілюстративне
Джерело: відкриті джерела

В Україні хочуть запровадити штрафні санкції проти порушників комендантської години. Пропонують карати не тільки бізнес, а й громадян, ідеться в законопроєкті, який уже подано до парламенту.

Нардепи зареєстрували у Верховній Раді законопроєкт №10195. Його напрацювали разом із Міністерством внутрішніх справ і Національною поліцією.

Закон покликаний встановити відповідальність за порушення комендантської години для громадян і підприємців. Поки що в Раду не внесли текст законопроєкту.

У парламенті пояснили, що пропонується ввести штрафи:

  • для громадян – від 8500 до 17 тисяч гривень;
  • для бізнесу – від 51 до 102 тисяч гривень.

Раніше міністр внутрішніх справ Ігор Клименко повідомляв, що в уряді хочуть ввести штрафи для порушників комендантської години. Цьому передували кілька скандалів у Києві та регіонах, пов'язаних із тим, що ресторани працювали під час комендантської години.

Клименко зазначив, що штрафувати планують тільки заклади. МВС пропонувало, щоб штрафи становили 34–170 тисяч гривень за перше порушення, а за повторні порушення протягом року – 340–680 тисяч гривень.

Читайте також:
Рятувальники попередили про штрафи за підпал сухої трави Рятувальники попередили про штрафи за підпал сухої трави
Компанію Apple оштрафують на 500 мільйонів євро та заборонять деякі правила App Store, – Bloomberg Компанію Apple оштрафують на 500 мільйонів євро та заборонять деякі правила App Store, – Bloomberg
Правоохоронці викрили банду, учасники якої виманили у українців 45 млн гривень під приводом продажу дронів для ЗСУ Правоохоронці викрили банду, учасники якої виманили у українців 45 млн гривень під приводом продажу дронів для ЗСУ
На Полтавщині затримали учасників банди, які готували вбивство поліцейського та депутата Полтавської облради На Полтавщині затримали учасників банди, які готували вбивство поліцейського та депутата Полтавської облради