USD
НБУ
40.65
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.48
Готівка
44.30
Втрати орків: 5 2 7 3 9 0 (+1080)
USD
НБУ
40.65
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.48
Готівка
44.30

У Києві придатними є менше 10% всіх укриттів, а не 60%, як повідомляють офіційно, – депутатка

Депутати Київради пропонують повернути бомбосховища на баланс міста
укриття у школах

Укриття в одній зі шкіл України

Джерело: Цензор.Нет

В Києві придатними є менше 10% всіх укриттів, а не 60%, як випливає з офіційної статистики. Про це в ефірі UWN заявила депутатка Київської міської ради Ксенія Семенова від фракції "Слуга народу".

Раніше за результатами перевірки 4655 укриттів, 65 відсотків визнали придатними для використання, 21 відсоток — такими, що потребують дооблаштування, а 14 відсотків такими, що не відповідають критеріям, визначеним для укриття. В цьому зв'язку у Київській міській військовій адміністрації заявили про необхідність виділити додаткові кошти на ремонт укриттів. 

В той же час депутатка Семенова зазначила, що опубліковані результати перевірки не відповідають дійсності. 

"В Києві придатними й нормальними для людей є менше 10% всіх укриттів, а не 60%, як повідомляють офіційно", — заявила Семенова. 

Тому, за її словами, депутати Київради пропонують повернути бомбосховища на баланс міста.

Ідея полягає в тому, щоб повернути на баланс міста укриття часів Другої світової війни та Радянського союзу, які будувалися в дворах житлових будинків.

Раніше

Президент України Володимир Зеленський доручив посилити кримінальну відповідальність за неналежне утримання укриттів та ненадання до них доступу. 

27 червня Уряд погодив звільнення двох очільників районних держадміністрацій у Києві та звільнення ще двох виконувачів обов'язків голів РДА. Про це повідомила пресслужба уряду у Telegram.

Новини за темою: У школах та дитсадках Києва побудують нові укриття

Так, на засіданні уряд підтримав проєкт розпорядження про притягання до дисциплінарної відповідальності – догани оголосили:

  • міському голові Віталію Кличку;
  • начальнику Київської міської військової адміністрації Сергію Попку,
  • голові Голосіївської районної держадміністрації у Києві Сергію Садовому;
  • голові Оболонської РДА Кирилу Фесику;
  • голові Печерської РДА Наталії Кондрашовій;
  • голові Солом'янської РДА Ірині Чечотці;
  • першому заступникові голови Дарницької РДА Миколі Калашнику (в.о. голови цієї районної адміністрації);
  • першому заступникові голови Шевченківської РДА Олександру Поповцеву (в.о. голови цієї районної адміністрації).
Читайте також:
Укриття у столиці за 95 млн гривень: Фірма, якій хотіли довірити будівництво, надала недостовірні дані Укриття у столиці за 95 млн гривень: Фірма, якій хотіли довірити будівництво, надала недостовірні дані
Працівник столичного банку виніс з установи 400 тисяч доларів Працівник столичного банку виніс з установи 400 тисяч доларів
Привласнив мільйони гривень, які були речовими доказами: У Києві викрили прокурора Привласнив мільйони гривень, які були речовими доказами: У Києві викрили прокурора
Австрійські міні-ТЕЦ для України: Київ закупить 15 установок вартістю понад мільярд гривень Австрійські міні-ТЕЦ для України: Київ закупить 15 установок вартістю понад мільярд гривень