USD
НБУ
40.12
Готівка
40.50
EUR
НБУ
43.76
Готівка
44.40
Втрати орків: 5 0 3 8 0 0 (+1460)
USD
НБУ
40.12
Готівка
40.50
EUR
НБУ
43.76
Готівка
44.40

В черзі на польсько-українському кордоні перебувають близько 3,5 тисяч вантажівок, – ДПСУ

Найменший рух фіксують на пункті пропуску "Ягодин"
Польський кордон
Джерело: відкриті джерела

Ситуація на польсько-українському кордоні лишається майже незмінною. Зараз там перебувають близько 3,5 тисяч вантажних транспортних засобів, а польські протестувальники продовжують блокувати чотири напрямки. Про це повідомив речник Держприкордонслужби Андрій Демченко в ефірі телемарафону.

Серед напрямків, які блокуються, – "Рава-Руська – Гребенне", "Ягодин – Дорогуськ", "Краківець – Корчова", "Шегині – Медика".

За його словами, в черзі наразі перебувають майже 3,5 тисячі вантажівок.

Найбільше транспортних засобів (1200) знаходяться навпроти пункту пропуску "Шегині". Ще 900 – навпроти "Ягодин".

Демченко зазначив, що протягом доби певний рух відбувається, однак динаміки, яка була до 6 листопада – немає. Найменший рух фіксується на пункті пропуску "Ягодин", хоча це найбільший інфраструктурний напрямок.

"Власне, ті впровадження щодо напрямку пункту пропуску "Угринів", коли порожні вантажні транспортні засоби вагою з понад 7,5 тонн можуть перетинати кордон на виїзд з України – поки що не бачимо послаблень з того боку, щоб впровадження певних домовленостей давали поштовхи для збільшення транспортних засобів", – додав речник Держприкордонслужби.

Новини за темою: Угорські перевізники анонсували блокаду українського кордону

Раніше ми писали, що вантажівки, які застрягли на кордоні через страйк польських перевізників, доправлятимуть в Україну контейнерними поїздами.

Читайте також:
Польща обмежує пересування російських дипломатів по країні Польща обмежує пересування російських дипломатів по країні
У Польщі не схвалюють соціальне забезпечення українців, що ухиляються від призову У Польщі не схвалюють соціальне забезпечення українців, що ухиляються від призову
У Польщі відкрили військову базу американського спецназу У Польщі відкрили військову базу американського спецназу
У Польщі схвалили зміни до закону про допомогу українським біженцям У Польщі схвалили зміни до закону про допомогу українським біженцям