USD
НБУ
38.48
Готівка
38.70
EUR
НБУ
41.73
Готівка
42.10
Втрати орків: 4 0 9 0 1 0 (+770)
USD
НБУ
38.48
Готівка
38.70
EUR
НБУ
41.73
Готівка
42.10

Уряд цифровізував надання гарантійних послуг покупцям побутової техніки

Зменшується навантаження на бізнес шляхом скасування паперових форм
покупець
Ілюстративне фото
Джерело: відкриті джерела

Український уряд впорядкував і цифровізував надання гарантійних послуг покупцям побутової техніки, мобільних телефонів та інших технічно складних побутових товарів. Відповідну постанову ухвалили на засіданні Кабінету міністрів 28 листопада 2023 року, поінформували в пресслужбі Міністерства економіки.

Постійний представник Кабміну у Верховній Раді України Тарас Мельничук, пояснив, що новим порядком, серед іншого, передбачено надання гарантійних зобов'язань продавцем (виробником) в електронному вигляді шляхом:

  • забезпечення виробником (продавцем) можливості реєстрації придбаного товару на офіційному вебсайті виробника в установленому ним порядку;
  • надання виробнику (продавцю) права запросити у споживача інформацію про товар для його ідентифікації;
  • надання споживачу доступу до експлуатаційних документів на офіційному вебсайті виробника і можливості завантажувати їх в електронному вигляді протягом строку служби товару.

"Зменшується навантаження на бізнес шляхом скасування паперових форм (дев'ять форм), які продавці зобов'язані заповнювати при гарантійному обслуговуванні товару та які створювали підстави для накладання штрафних санкцій Держпродспоживслужбою", – йдеться у повідомленні.

Раніше

Енергетичне обладнання ввозитимуть до України за спрощеною процедурою, зокрема це стосується генераторів. Про це днями повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль в Telegram.

Читайте також:
FATF оприлюднила розширену заяву про загрози з боку Росії: Підтримали членство, проте знову не внесли до чорного списку FATF оприлюднила розширену заяву про загрози з боку Росії: Підтримали членство, проте знову не внесли до чорного списку
В Україні з’являться тимчасові посвідчення громадянина В Україні з’являться тимчасові посвідчення громадянина
Кабмін затвердив порядок використання коштів для будівництва військового кладовища Кабмін затвердив порядок використання коштів для будівництва військового кладовища
Уряд схвалив індексацію пенсій майже на 8% Уряд схвалив індексацію пенсій майже на 8%