USD
НБУ
40.65
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.48
Готівка
44.30
Втрати орків: 5 2 7 3 9 0 (+1080)
USD
НБУ
40.65
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.48
Готівка
44.30

Уряд схвалив законопроєкт про декларування зброї

Документ передбачає заборону на передачу цивільними особами вогнепальної зброї та боєприпасів до неї
зброя
Джерело: відкриті джерела

Кабінет міністрів схвалив законопроєкт, який вдосконалює порядок отримання й декларування вогнепальної зброї. Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.

"Схвалено проєкт закону "Про внесення змін до Закону України "Про забезпечення участі цивільних осіб у захисті України" щодо вдосконалення порядку отримання, декларування та поводження з вогнепальною зброєю", – написав посадовець.

За його словами, законопроєкт серед іншого пропонує визначити вогнепальну зброю та боєприпаси до неї, що підлягають та не підлягають декларуванню. Окрім того, документ передбачає заборону на передачу цивільними особами вогнепальної зброї та боєприпасів до неї, отриманої або задекларованої, іншим особам, окрім передачі органам Національної поліції України.

Крім того, передбачено заборону цивільним особам носити, зберігати, перевозити, застосовувати вогнепальну зброю та боєприпаси до неї, відомості про які відсутні у реєстрах і базах даних Міністерства внутрішніх справ України, чи які не задекларовані в органах Національної поліції України, на території, де не ведуться активні бойові дії тощо.

Нагадаємо, 24 липня міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін заявив, що Україна має амбіції стати найбільшим виробником зброї в Європі. 

Читайте також:
Кабмін дозволив використовувати ШІ в Кабмін дозволив використовувати ШІ в "Дії"
Україна перебуває на четвертому місці у світі за імпортом озброєнь Україна перебуває на четвертому місці у світі за імпортом озброєнь
Українських водіїв перевірятимуть на стан алкогольного та наркотичного сп’яніння по-новому Українських водіїв перевірятимуть на стан алкогольного та наркотичного сп’яніння по-новому
Білорусь таємно постачала зброю Азербайджану, попри партнерство з Вірменією по ОДКБ, – ЗМІ Білорусь таємно постачала зброю Азербайджану, попри партнерство з Вірменією по ОДКБ, – ЗМІ