USD
НБУ
39.83
Готівка
40.20
EUR
НБУ
43.11
Готівка
43.65
Втрати орків: 4 9 7 7 0 0 (+1330)
USD
НБУ
39.83
Готівка
40.20
EUR
НБУ
43.11
Готівка
43.65

Уряд продовжив всі виплати для ВПО

З 1 березня запрацюють нові правила допомоги ВПО
ВПО

ВПО в Полтаві показує фото свого зруйнованого будинку в Харкові

Джерело: Слово і діло

Сьогодні Кабінет міністрів ухвалив рішення про автоматичне продовження всіх виплат для всіх внутрішньо переміщених осіб до 1 березня. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

З 1 березня запрацюють нові правила допомоги ВПО. Виплати будуть продовжені ще на шість місяців для:

  • ВПО з числа пенсіонерів;
  • громадян, які мають інвалідність 1-ї або 2-ї групи;
  • дітей з інвалідністю, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та інших вразливих категорій.

Загалом держава продовжить підтримувати виплатами більш ніж 1,5 мільйона внутрішньо переміщених осіб.

Нагадаємо, Кабінет міністрів змінив порядок надання житла внутрішньо переміщених особам для тимчасового проживання. Більш детально про це читайте тут.

Також у листопаді Кабмін вніс зміни до низки урядових постанов щодо обліку внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та виплат їм держдопомоги.

За даними Мінсоцполітики, за весь час повномасштабної війни допомогу як ВПО отримали 5 млн осіб. Це одна з найбільших програм міністерства. У 2022 році допомогу отримали понад 1,8 млн осіб, на що з держбюджету виділили 57 млрд гривень. На наступний рік – орієнтовно така ж сума.

Згодом Міністерство соціальної політики України після перевірки внутрішньо переміщених осіб (ВПО) припинило виплати понад 140 тис. особам, які не відповідають критеріям. Це зменшило видатки на 400 млн гривень на місяць.

Читайте також:
Росія має 95 ядерних боєзарядів під Росія має 95 ядерних боєзарядів під "Іскандер": Дослідники дізналися про тактичну ядерну зброю РФ
Росіяни вдарили по друкарні Vivat у Харкові Росіяни вдарили по друкарні Vivat у Харкові
Поліція може застосувати силу, якщо військовозобов’язаний перебуває в розшуку, – Вигівський Поліція може застосувати силу, якщо військовозобов’язаний перебуває в розшуку, – Вигівський
Які документи мають носити із собою військовозобов’язані: Роз’яснення ТЦК Які документи мають носити із собою військовозобов’язані: Роз’яснення ТЦК