USD
НБУ
38.31
Готівка
38.60
EUR
НБУ
41.54
Готівка
41.95
Втрати орків: 4 1 9 0 2 0 (+1070)
USD
НБУ
38.31
Готівка
38.60
EUR
НБУ
41.54
Готівка
41.95

"Укрзалізниця" збільшить вартість квитків на міжнародні рейси

Вартість квитків зміниться вже з 10 грудня
Укрзалізниця
Джерело: відкриті джерела

Аби зменшити збитки компанії, "Укрзалізниця" підвищить вартість квитків на міжнародні пасажирські перевезення від 3% до 72%. Це, зокрема, дозволить продовжити оновлювати парк вагонів, йдеться в офіційному повідомленні компанії.

"У попередні роки для залучення пасажиропотоку "Укрзалізниця" застосовувала знижки фактично на всі пасажирські міжнародні рейси. Але наразі компанія переглядає це рішення, оскільки щороку збитки від пасажирських перевезень становлять більше ніж 12 млрд грн", – зазначили в "Укрзалізниці".

Також там додали, що зміна тарифів дозволить компанії втримати на поточному рівні вартість квитків для проїзду у сполученнях всередині країни, а також продовжити модернізацію рухомого складу, яка триває навіть під час широкомасштабного вторгнення.

Які саме рейси здорожчають?

"Так, за спільним рішенням із залізницями сусідніх країн на 72% зросте вартість квитків на поїзд Київ – Варшава – Київ, попит на який лишається ажіотажним. Але при цьому будуть доступні й дешевші альтернативні варіанти на цьому напрямку. Залежно від класу місця вартість проїзду до Хелма та зворотно, звідки можна зручно пересісти на Варшаву, зросте наступним чином: на поїзди з Дніпра – у межах 4–11%, з Харкова – 17–48%, з Києва – 15–47%", – йдеться у повідомленні.

У межах 3% зросте вартість проїзду в нічних поїздах до Відня та Перемишля.

"На проїзд в Інтерсіті+ Київ – Перемишль – Київ ціна збільшиться на 26%, а в нічному поїзді Одеса – Перемишль – Одеса – у діапазоні 37–49%", – зазначають в "Укрзалізниці".

Без змін залишиться вартість квитків на поїзди до Кишинева та Будапешта.

"Крім того, наразі уникнено підвищення тарифів на соціально важливі приміські перевезення. Цей сегмент залізничних перевезень лишається найдоступнішим для українців та найзбитковішим для "Укрзалізниці". Також компанія продовжить організовувати й надалі безкоштовні евакуаційні рейси з прифронтових регіонів", – додали в компанії.

Нові тарифи почнуть діяти із запровадженням нового графіка руху пасажирських поїздів з 10 грудня 2023 року. У компанії наголосили, що до зазначеної дати, купуючи квиток на будь-який день, пасажири сплачуватимуть стару ціну. 

Раніше ми повідомляли, що "Укрзалізниця" запустила онлайн-замовлення спецвагонів для осіб з інвалідністю. Заявку потрібно давати не пізніше, ніж за три дні до заявленої дати відправлення.

Читайте також:
За 2023 рік УЗ ввела в експлуатацію 37 інклюзивних вагонів За 2023 рік УЗ ввела в експлуатацію 37 інклюзивних вагонів
Ексголові Ексголові "Укрзалізниці" Кравцову повідомили про підозру в привласненні 11 млн гривень
У січні УЗ показала рекорд у вантажоперевезеннях від початку великої війни: 53% вантажів пішло на експорт У січні УЗ показала рекорд у вантажоперевезеннях від початку великої війни: 53% вантажів пішло на експорт
Від початку широкомасштабного вторгнення евакуаційні поїзди Від початку широкомасштабного вторгнення евакуаційні поїзди "Укрзалізниці" евакуювали понад 4 млн громадян