USD
НБУ
39.40
Готівка
39.70
EUR
НБУ
41.97
Готівка
42.85
Втрати орків: 4 5 4 4 2 0 (+770)
USD
НБУ
39.40
Готівка
39.70
EUR
НБУ
41.97
Готівка
42.85

"Укроборонпром" створив Центр реінтеграції ветеранів

Роботу центру спрямують на підтримку та адаптацію ветеранів до цивільного життя
Укроборонпром

"Укроборонпром"

Джерело: відкриті джерела

Акціонерне товариство "Українська оборонна промисловість" створило Центр реінтеграції ветеранів. Він стане одним зі шляхів зміцнення ОПК та допоможе розв'язувати питання, які актуальні для ветеранської спільноти та всього суспільства. Про це інформує пресслужба "Укроборонпрому".

Як зазначається, завдання центру – не звичне працевлаштування ветеранів і ветеранок й залучення на підприємства військових з бойовим досвідом, а системна робота. Вона спрямована на всебічну підтримку та адаптацію таких людей до цивільного життя.

"Йдеться також і про підготовку підприємств до повернення на роботу ветеранів, організацію навчання для керівників і робітників, перенавчання та підвищення кваліфікації для ветеранів (за потреби), залучення до досліджень і тестування продукції з урахуванням бойового досвіду тощо", – йдеться у повідомленні.

Також у центрі буде передбачено програми з психологічного та фізичного відновлення та поява патронатного напрямку. Він буде взаємодіяти з мобілізованими працівниками та їх родинами, надавати їм інформаційно-консультаційну, юридичну, психологічну та іншу підтримку завдяки власним ресурсам і партнерству з державними установами та громадськими організаціями.

Особливу увагу приділятимуть інклюзивності робочих місць, поліпшенню взаєморозуміння та створенню належної корпоративної культури. Для цього центр працюватиме з колективами, куди приходять колишні військові, додають в "Укроборонпромі".

"Ветерани та ветеранки у нас, як і раніше, відчуватимуть причетність до зброї та боротьби з російськими загарбниками. Їх бойовий досвід обов’язково стане в пригоді під час розробок, виробництва або ремонту продукції. Впевнений, що люди, які пройшли війну, посилять команду української оборонки", – сказав генеральний директор "Укроборонпрому" Герман Сметанін.

Зазначається також, що наразі в "Укроборонпромі" працюють понад 500 ветеранів російсько-української війни, понад 1600 зброярів захищають Україну в складі Сил оборони.

Новини за темою: Майже 70% ветеранів не знають про пільги, гарантовані їм чинним законом, і не можуть скористатися ними, – т.в.о. глави Мінвету

Раніше ми повідомляли, що в Україні хочуть законодавчо розділити пільги для ветеранів радянського періоду та сучасності.

Читайте також:
ДП ДП "Антонов" перетворили на акціонерне товариство
Кого ховатимуть на військовому меморіальному кладовищі: Опубліковано перелік Кого ховатимуть на військовому меморіальному кладовищі: Опубліковано перелік
70% українців мають серед близьких тих, хто воював чи воює на фронті, – опитування 70% українців мають серед близьких тих, хто воював чи воює на фронті, – опитування
Чому іноді воїни не хочуть повертатися до дружин в мирне життя? Психолог пояснила та дала поради, як діяти жінкам Чому іноді воїни не хочуть повертатися до дружин в мирне життя? Психолог пояснила та дала поради, як діяти жінкам