Українка Меркушина стала чемпіонкою Європи з біатлону у спринті

Ця медаль стала для неї другою на рівні чемпіонатів Європи
Анастасія Меркушина
Джерело: AP photo

У п'ятницю, 27 січня, у швейцарському Ленцергайде пройшла жіноча спринтерська гонка на 7,5 км в рамках чемпіонату Європи з біатлону. Золото виборола українська біатлоністка Анастасія Меркушина.

На фініші вона випередила шведку Йоганссон на 0,5 секунди. Бронзу здобула німкеня Ванесса Гінц.

Результати інших українок: Анна Кривонос фінішувала 22-ю з одним промахом. Юлія Джима закінчила гонку 39-ю, а Білосюк та Кип'яченкова завершили спринт поза топ-50.

Ця медаль стала третьою для збірної України на чемпіонаті Європи. Раніше Юлія Джима виграла срібло у жіночому старті, а Антон Дудченко теж здобув срібло у чоловіків.