USD
НБУ
39.60
Готівка
40.15
EUR
НБУ
42.28
Готівка
43.10
Втрати орків: 4 5 9 5 3 0 (+950)
USD
НБУ
39.60
Готівка
40.15
EUR
НБУ
42.28
Готівка
43.10

Україна уклала вже п'ять міжнародних договорів про виробництво зброї

В Україні посилюють вітчизняне виробництво зброї
виробництво зброї
Фото ілюстративне
Джерело: відкриті джерела

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що Україна уклала вже п’ять договорів про спільне виробництво озброєння з провідними компаніями світу. Про це він сказав на пресконференції.

Крім того, Україна посилює власне виробництво. 

"Співпрацюємо з лідерам світового ринку зброї. Маємо п'ять укладених контрактів про створення спільних підприємств. У майбутньому спільних виробництв будуть десятки", – уточнив він.

За його словами, український ринок готовий виробляти більш ніж 1 млн дронів. На придбання безпілотників виділено близько 40 млрд гривень.

"50% від усіх коштів на закупівлю озброєння плануємо витрачати саме в Україні. Концентруємося на безпілотниках, системах РЕБ, щоб виграти війну технологій. Це пришвидшить нашу логістику, посилить безпекову складову, забезпечить трансферт технологій", – додав глава уряду.

Нагадаємо

Раніше ми повідомляли, що концерн Rheinmetall збудує в Німеччині новий завод для виробництва боєприпасів. Снаряди постачатимуть у тому числі й Україні.

17 лютого стало відомо, що концерн Rheinmetall планує відкрити в Україні завод із виробництва артилерійських боєприпасів. 

Читайте також:
Німеччина запропонувала віддати Україні обладнання зі своїх закритих ТЕС, - Галущенко Німеччина запропонувала віддати Україні обладнання зі своїх закритих ТЕС, - Галущенко
Через дефіцит ППО у ЗСУ росіяни можуть швидко просуватися на фронті, - ISW Через дефіцит ППО у ЗСУ росіяни можуть швидко просуватися на фронті, - ISW
Серйозний розкол, який гальмує голосування і викликає кадрові проблеми. Богдан Яременко про кризу Республіканської партії в США Серйозний розкол, який гальмує голосування і викликає кадрові проблеми. Богдан Яременко про кризу Республіканської партії в США
Нардепи пропонують маркувати спеціальними написами цінники та упаковку товару компаній, які досі працюють в РФ Нардепи пропонують маркувати спеціальними написами цінники та упаковку товару компаній, які досі працюють в РФ