USD
НБУ
39.40
Готівка
39.70
EUR
НБУ
41.97
Готівка
42.85
Втрати орків: 4 5 4 4 2 0 (+770)
USD
НБУ
39.40
Готівка
39.70
EUR
НБУ
41.97
Готівка
42.85

Rheinmetall планує відкрити новий завод із виробництва боєприпасів в Україні

Йдеться, зокрема, про виробництво 155-мм боєприпасів
Rheinmetall
Джерело: відкриті джерела

Концерн Rheinmetall планує відкрити в Україні завод із виробництва артилерійських боєприпасів. Про це повідомили на сторінці компанії в соцмережі X.

"Меморандум про взаєморозуміння щодо створення спільного підприємства було підписано у присутності міністра стратегічних галузей промисловості України Олександра Камишіна та посла України в Німеччині Олексія Макеєва під час Мюнхенської конференції з безпеки", – йдеться у дописі.

Очікується, що завод випускатиме "шестизначну кількість" артилерійських снарядів калібру 155 мм на рік, а також метальні снаряди.

Зазначається, що німецькій збройовій компанії належатиме 51 відсоток акцій спільного підприємства, а українській компанії – 49 відсотків.

Новини за темою: Rheinmetall почне виробляти бронетехніку в Україні вже в 2024 році

Раніше ми повідомляли, що концерн Rheinmetall збудує в Німеччині новий завод для виробництва боєприпасів. Снаряди постачатимуть у тому числі й Україні.

Читайте також:
Регулярно спостерігаємо порушення прав ув’язнених та неналежну медичну допомогу, - з доповіді Лубінця Регулярно спостерігаємо порушення прав ув’язнених та неналежну медичну допомогу, - з доповіді Лубінця
Один мобілізований обходиться державі в 1,3 млн гривень на рік Один мобілізований обходиться державі в 1,3 млн гривень на рік
На Україну насувається циклон із Скандинавії: Очікуються похолодання та опади, у деяких областях можливий мокрий сніг На Україну насувається циклон із Скандинавії: Очікуються похолодання та опади, у деяких областях можливий мокрий сніг
УІНП перегляне питання увічнення Булгакова УІНП перегляне питання увічнення Булгакова