USD
НБУ
40.55
Готівка
40.95
EUR
НБУ
43.45
Готівка
44.25
Втрати орків: 5 3 0 9 2 0 (+1170)
USD
НБУ
40.55
Готівка
40.95
EUR
НБУ
43.45
Готівка
44.25

Україна може бути включена у світову сітку продажу військових товарів, – нардеп

Після перемоги наша країна зможе активно розвивати військово-технічне співробітництво з різними країнами
зброя
Джерело: відкриті джерела

Понад 80% озброєння, яке на сьогоднішній день партнери надають Україні, по закінченню війни повернеться назад. Про це в ефірі UWN заявив народний депутат України Вадим Івченко.

За його словами, це станеться через те, що країна не зможе утримувати таку кількість техніки.

"80 відсотків або й більше того озброєння, яке надійшло від наших партнерів, воно поїде з території України після війни. "Абрамс" – 65 тонн, це 35 легковиків, жоден міст їх не витримає. В тому числі це реактивне паливо – в нас його фактично немає, його ніхто не буде утримувати, тому, що це все одно, що у вас буде дома 25 "Мерседесів". Більшість поїде і залишиться тільки те, що ми зможемо утримувати", – зазначив нардеп.

Шанс для України заявити про себе на ринку зброї

За словами Івченка, саме величезна кількість озброєння, яке іноземні партнери надають нам, відкриє Україні шлях до включення країни у загальну сітку продажу військових товарів, а також допоможе розвинути військово-технічне співробітництво з різними країнами. "Зараз ведуться перемовини з приводу військово-технічного співробітництва, щоб нас як Україну ввели в загальну сітку продажу військових товарів", – сказав він. 

Новини за темою: Україна потрапила в топ-3 найбільших імпортерів зброї у світі за 2022 рік

"Тобто це означає, що з’являться спільні підприємства з різними країнами – Німеччини, зі Сполученими Штатами, де вони частково свої боєприпаси, амуніцію, кулемети будуть виготовляти безпосередньо в Україні. Це буде їхня ліцензія, але це будуть наші робочі місця, наші податки тому, що це будуть українці, це буде наше підприємство, де буде все це працювати і так далі", – додав нардеп.

В результаті, на його думку, в України виникне величезна можливість стати партнером різних країн по виробництву різної зброї, яка буде передаватися по світу.

Тим часом німецький збройний концерн Rheinmetall веде переговори з Україною про будівництво танкового заводу на території нашої держави. Вартість заводу складе приблизно 200 млн євро. Такий завод зміг би виробляти до 400 основних бойових танків типу Panther на рік

 

Читайте також:
"Марафон добра": Колишній воїн, попри хворобу, долає тисячі кілометрів пішки, щоб допомогти ЗСУ
Запоріжжя вслід за Харковом будує підземні школи Запоріжжя вслід за Харковом будує підземні школи
ГУР ідентифікувало військових РФ, які розстріляли воїнів ЗСУ, коли брали в полон на Запорізькому напрямку ГУР ідентифікувало військових РФ, які розстріляли воїнів ЗСУ, коли брали в полон на Запорізькому напрямку
На ЗСУ з місцевих бюджетів: Яку допомогу фронту запланували цьогоріч в обласних адміністраціях та Києві На ЗСУ з місцевих бюджетів: Яку допомогу фронту запланували цьогоріч в обласних адміністраціях та Києві