USD
НБУ
40.55
Готівка
40.95
EUR
НБУ
43.45
Готівка
44.25
Втрати орків: 5 2 9 7 5 0 (+1130)
USD
НБУ
40.55
Готівка
40.95
EUR
НБУ
43.45
Готівка
44.25

Удар по Криму: ССО підтвердили ліквідацію командувача Чорноморського флоту РФ

Командувач ЧС РФ Віктор Соколов загинув унаслідок успішного удару ЗСУ по Криму 22 вересня
Командувач Чорноморського флоту РФ Віктор Соколов
Командувач Чорноморського флоту РФ Віктор Соколов
Джерело: відкриті джерела

Унаслідок удару по штабу Чорноморського флоту РФ у Севастополі 22 вересня загинули 34 офіцери, зокрема командувач ЧМ РФ Віктор Соколов. Про це пишуть у Telegram-каналі Сил спеціальних операцій України.

"Після ураження штабу ЧФ РФ загинуло 34 офіцери, серед них командувач ЧФ РФ. Ще 105 окупантів були поранені. Будівля штабу не підлягає відновленню", – йдеться в повідомленні.

Крім того, ССО оновили інформацію про втрати противника внаслідок спецоперації зі знищення великого десантного корабля "Мінськ".

Там зазначили, що, оскільки БДК "Мінськ" наступного дня після атаки мав вийти на бойове чергування, особовий склад був на ньому. Безповоротні втрати становили 62 окупанти.

Атаки на Крим

Протягом дня 22 вересня у тимчасово окупованому Криму вибухи лунали у різних районах. Пізніше стало відомо про влучання по штабу Чорноморського флоту Росії у Севастополі.

Також вранці 13 вересня Сили спеціальних операцій провели успішну атаку і знищили у Севастополі корабель ЧФ РФ ВДК "Мінськ" та підводний човен.

Подробиці цієї операції, читайте тут.

Читайте також:
ГУР ідентифікувало військових РФ, які розстріляли воїнів ЗСУ, коли брали в полон на Запорізькому напрямку ГУР ідентифікувало військових РФ, які розстріляли воїнів ЗСУ, коли брали в полон на Запорізькому напрямку
ЗСУ отримали понад 3,5 тис. комплектуючих до ППО та артилерії, які вилучили з підпільних складів на Київщині ЗСУ отримали понад 3,5 тис. комплектуючих до ППО та артилерії, які вилучили з підпільних складів на Київщині
На ЗСУ з місцевих бюджетів: Яку допомогу фронту запланували цьогоріч в обласних адміністраціях та Києві На ЗСУ з місцевих бюджетів: Яку допомогу фронту запланували цьогоріч в обласних адміністраціях та Києві
Збройовий гігант Northrop буде виробляти в Україні боєприпаси Збройовий гігант Northrop буде виробляти в Україні боєприпаси