USD
НБУ
38.48
Готівка
38.80
EUR
НБУ
41.54
Готівка
41.95
Втрати орків: 4 0 6 0 8 0 (+1130)
USD
НБУ
38.48
Готівка
38.80
EUR
НБУ
41.54
Готівка
41.95

Масштабна атака на Крим та влучання по штабу Чорноморського флоту Росії у Севастополі: Що відомо?

Атаки на ворожі об'єкти в тимчасово окупованому Криму тривають вже кілька днів поспіль
Крим
Ілюстративне фото
Джерело: відкриті джерела

Протягом дня у тимчасово окупованому Криму було неспокійно. Вибухи лунали у різних містах. Повідомлялося про влучання по штабу Чорноморського флоту Росії у Севастополі. Ми зробили для вас огляд найважливіших подій на півострові.

Вранці кримські пабліки писали, що було гучно в районі тимчасово окупованого Севастополя. Зазначалося також про застосування димової завіси в цьому районі.

На Керченському мосту перекрили рух транспорту, а з селища Чорноморське попередньо здійснили кілька пусків ракет. Імовірно, це була робота російської ППО.

Згодом з’явилася інформація про влучання по штабу Чорноморського флоту Росії у Севастополі. Російські Телеграм-канали повідомляли, що до місця влучання прямують більше ніж 10 швидких.

Вибухи фіксували і у районі Бахчисарая, а сигнали повітряної тривоги продовжували лунати у Севастополі. 

Згодом командувач Повітряних сил Микола Олещук подякував українським пілотам і російській ППО за гарячий день у Севастополі.

"Сподіваюсь, що наступного разу російська ППО нас знову не підведе", – написав він. 

 

Раніше ми писали, що, за словами глави української розвідки Кирила Буданова, ЗСУ можуть встигнути розірвати сухопутний коридор між РФ і Кримом до настання зими.

Читайте також:
Наразі росіяни свої зусилля концентрують на Авдіївському, Куп'янському та Лиманському напрямках, – Скібіцький Наразі росіяни свої зусилля концентрують на Авдіївському, Куп'янському та Лиманському напрямках, – Скібіцький
Понад 60% українських біженців хочуть повернутися додому Понад 60% українських біженців хочуть повернутися додому
В Україні видали першу ліцензію на роботу в бойових умовах з наркотичними засобами та прекурсорами В Україні видали першу ліцензію на роботу в бойових умовах з наркотичними засобами та прекурсорами
РФ не задовільняє свої потреби у боєприпасах для війни проти України, – Reuters РФ не задовільняє свої потреби у боєприпасах для війни проти України, – Reuters