USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.30
Втрати орків: 5 2 5 1 5 0 (+1090)
USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.30

У Швейцарії на висоті понад 2 км викрали скриньку для пожертвувань

Скриньку знайшли розбитою і порожньою
скринька_1
Пограбована скринька
Джерело: BBC

У Швейцарії альпіністи піднялися на висоту понад 2 км, перетнули ущелини на вузьких сталевих тросах та пограбували скриньку для пожертвувань. Скелелазний маршрут, який подолали злодії-альпіністи, є одним із найскладніших маршрутів країни на перевалі Геммі, повідомляє BBC.

Скринька розташована на висоті 2 тис. 350 метрів й належить місцевому клубу скелелазіння, який підтримує маршрут на перевалі. Днями її знайшли розбитою та порожньою.

"У ящику, ймовірно, було 400–500 швейцарських франків (420–520 євро, – ред.). Маршрут класифікується як найскладніший та включає сходження, а також підйом по драбинах, прикручених до вертикальної скелі, і проходження ущелин на вузьких сталевих тросах. Скринька для пожертв була доступна лише найдосвідченішим альпіністам", – розповів гірський гід та член клубу Річард Верлен.

Альпіністи на горі

Джерело: BBC

До того ж злодії-альпіністи мали необхідні інструменти, аби зламати скриньку для пожертвувань.

А нині через сприятливі погодні умови на вершину здіймаються чимало альпіністів, тому визначити, хто вкрав гроші, майже неможливо.

Погроми у Швейцарії

На початку липня у швейцарському місті Лозанна поліція заарештувала семеро людей за вандалізм, влаштований за прикладом погромів у Франції. На відновлення порядку спрямували близько півсотні поліцейських, поінформувало АР.

Так, загалом у заворушеннях брали участь понад сотня молодих людей, які зібралися в центрі Лозанни у франкомовній частині Швейцарії.

"Серед заарештованих учасників заворушень шість осіб були неповнолітніми, п'ятеро – з іноземним громадянством. Правоохоронні органи Лозанни розпочали розслідування, нагляд здійснює Прокуратура кантону У. Всього розбили кілька вітрин магазинів, особливо в районі Флон і на вулиці Рю де Женев", – йшлося у повідомленні.

Новини за темою: США та Швейцарія виготовляють найбільше компонентів зброї РФ, яку вона використовує для війни проти України
Читайте також:
Усе, про що домовимося, буде частиною миротворчого процесу, - Зеленський на Саміті миру Усе, про що домовимося, буде частиною миротворчого процесу, - Зеленський на Саміті миру
Саміт миру офіційно відкрито: Зеленський і Амгерд виступили на першій пресконференції. Відео Саміт миру офіційно відкрито: Зеленський і Амгерд виступили на першій пресконференції. Відео
Швейцарія пом'якшить правила експорту зброї, однак України це не стосується Швейцарія пом'якшить правила експорту зброї, однак України це не стосується
Що відомо про переможця Що відомо про переможця "Євробачення-2024" Nemo, який представляє себе небінарною особою