USD
НБУ
36.57
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.15
Готівка
40.45
Втрати орків: 2 0 9 4 7 0 (+560)
USD
НБУ
36.57
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.15
Готівка
40.45

У сестри Коломойського знайшли замок у Франції та апартаменти навпроти Ейфелевої вежі: Розслідування

Паризьку нерухомість родина Коломойського придбала 2018 року
Коломойський
Джерело: РБК-Україна
Журналісти-розслідувачі знайшли в сестри бізнесмена Ігоря Коломойського апартаменти навпроти Ейфелевої вежі в Парижі, а також замок, зведений у ХV столітті, поблизу французького берега Женевського озера.

Про це йдеться в розслідуванні журналістів "Схеми" ("Радіо Свобода") та Scanner Project.

За даними розслідувачів, майно зареєстроване на французькі компанії, кінцевим бенефіціарним власником яких є сестра Ігоря Коломойського Лариса Черток.

Як зазначається, на французьку компанію Beethoven VI, якою сестра Коломойського володіє через фірму з Монако Beethoven Holding, записані два паркомісця в Парижі й апартаменти на шостому поверсі будинку на 1 Rue Beethoven.

За цією самою адресою (1 Rue Beethoven) інша французька компанія – Beethoven ІІІ володіє квартирою на третьому поверсі, а також чотирма апартаментами та двома підвалами. Засновником компанії є та сама монакська фірма Beethoven Holding Лариси Черток. Нерухомість розташована поруч з історичними садами Трокадеро, а навпроти, через річку Сена, височіє Ейфелева вежа.

За даними розслідувачів, паризьку нерухомість родина Коломойського придбала 2018 року.

Окрім того, за даними" Схем", у селищі Люллі, що за 10 кілометрів від Женевського озера, Лариса Черток володіє замком Буффавен (Château de Buffavens). Цей замок зведений у ХV столітті.

Як зазначається, до осені 2014 року замок був власністю Оксани Палиці – дружини Ігоря Палиці, соратника Коломойського.

Журналісти "Схем" повідомили, що надіслали запитання Ігорю Коломойському щодо походження коштів у його сестри для придбання нововиявленої нерухомості у Франції, однак відповідей не отримали.

Читайте також:
Суд знову арештував активи Суд знову арештував активи "Укрнафтобуріння" Коломойського
"Укртатнафта" перерахувала в держбюджет 531 млн гривень несплачених податків після викриття СБУ
Весна ще не прийшла, а корупціонерів вже ганяють: До кого завітала з обшуками СБУ Весна ще не прийшла, а корупціонерів вже ганяють: До кого завітала з обшуками СБУ
СБУ нарахувала 40 мільярдів збитків: Чи посадять Коломойського за махінації в СБУ нарахувала 40 мільярдів збитків: Чи посадять Коломойського за махінації в "Укрнафті" та "Укртатнафті"