USD
НБУ
39.40
Готівка
39.70
EUR
НБУ
41.97
Готівка
42.85
Втрати орків: 4 5 4 4 2 0 (+770)
USD
НБУ
39.40
Готівка
39.70
EUR
НБУ
41.97
Готівка
42.85

У Повітряних силах спростували інформацію ЗМІ про нібито відмову України від винищувачів F-18 Hornet

Речник Повітряних сил заявив, що між Україною та Австралією взагалі не було угоди щодо постачання цих літаків
F/A-18 Hornet
Ілюстративне фото
Джерело: Вікіпедія

Днями у виданні Australian Financial Review опублікували матеріал про те, що Україна нібито відмовилася від винищувачів F/A-18 Hornet, назвавши їх "сміттям". Речник Повітряних сил Юрій Ігнат заперечив, що Україна взагалі укладала з Австралією угоду щодо передачі винищувачів F/A-18 Hornet.

З чого все почалося

У матеріалі Australian Financial Review йшлося про те, що високопосадовець українських ПС заявив, що Україна не зацікавлена в пропозиції Австралії передати 41 винищувач F/A-18 Hornet, які зняли з озброєння австралійських Збройних сил.

Матеріал Australian Financial Review
Джерело: скріншот

"Ми не хочемо вашого летючого сміття", – сказав співрозмовник видання.

Зазначалося, що ці слова начебто зруйнували угоду про постачання F/A-18, які б інакше "зараз літали над Україною".

У виданні також написали, що, оскільки українці вже почали переговори з урядами США та Західної Європи про постачання F-16, то українські Повітряні сили побоювались не впоратися з двома типами іноземних винищувачів.

В Повітряних силах відреагували

Речник ПС Юрій Ігнат відповів на один із дописів у Facebook, де поширювали матеріал видання. Він заперечив, що Україна взагалі укладала з Австралією угоду щодо передачі винищувачів F/A-18 Hornet.

"Не знаєте – не триндіть!... Ми йдемо по єдиній доступній стежині до західних літаків. Наскільки це можливо!" – написав він.

Раніше ми повідомляли, що Нідерланди починають підготовку перших винищувачів F-16 для передачі Україні.

Читайте також:
Малюк відсторонив керівника департаменту кібербезпеки СБУ Вітюка на час перевірки після розслідування Малюк відсторонив керівника департаменту кібербезпеки СБУ Вітюка на час перевірки після розслідування "Слідства.Інфо"
Інцидент із повісткою журналісту Інцидент із повісткою журналісту "Слідства.Інфо": Офіс генпрокурора розпочав кримінальне провадження
Скандал із врученням повістки журналісту: Сирський ініціював перевірку Скандал із врученням повістки журналісту: Сирський ініціював перевірку
Запаси ППО, ініціатива Макрона та інше: Зеленський дав нове інтерв'ю Запаси ППО, ініціатива Макрона та інше: Зеленський дав нове інтерв'ю