USD
НБУ
39.60
Готівка
40.10
EUR
НБУ
42.28
Готівка
43.10
Втрати орків: 4 5 7 8 3 0 (+870)
USD
НБУ
39.60
Готівка
40.10
EUR
НБУ
42.28
Готівка
43.10

У посадовця Київської митниці знайшли необґрунтовані активи на понад 8,6 млн гривень

Матір посадовця у квітні 2023 року придбала житловий будинок і шість земельних ділянок у передмісті Києва
Наручники
Джерело: відкриті джерела

Спеціалізована антикорупційна прокуратура заявила позов до керівника одного із секторів Київської митниці про визнання необґрунтованими активів на суму понад 8,6 млн гривень. Про це повідомляє пресслужба САП.

Йдеться про визнання необґрунтованими активів, що оформлені на родичку працівника сектора митного оформлення "Фастів" митного поста "Південний" Київської митниці. Сума – понад 8,6 млн гривень, яку планують стягнути в дохід держави (цивільна конфіскація). Матір посадовця у квітні 2023 року придбала житловий будинок і шість земельних ділянок в передмісті Києва. Вона видала доручення сину та його дружині на представництво з усіх питань.

Правоохоронці встановили, що матір посадовця не могла законно набути ці об'єкти нерухомості. Сам посадовець працює на посадах державної служби понад 25 років і його дружина, яка до квітня 2023 року працювала в митних органах, теж не володіли законними доходами і активами для придбання.

Крім того, встановлено, що активи використовує саме посадовець і його дружина. Це може вказувати на те, що матір набула їх у власність за дорученням посадовця. Прокурор САП звернувся до суду з позовом про визнання необґрунтованими цих активів і стягнення їх з посадовця та його матері в дохід держави. Наразі на це майно накладений арешт. Про результати розгляду цивільної справи обіцяють повідомити додатково.

Нагадаємо, у чиновниці митного поста "Львів-Північний" Галицької митниці конфіскували квартиру в центрі Львова, оскільки вона не змогла довести, що купівля була чесною.

Раніше служба безпеки України викрила нові зловживання на Житомирській митниці. Внаслідок чого підозри отримали майже половина інспекторів, які працювали на зміні.

Читайте також:
У НАЗК заявили про можливе різке зростання Реєстру корупціонерів У НАЗК заявили про можливе різке зростання Реєстру корупціонерів
У 2023 році в Україні покарали майже втричі менше корупціонерів, аніж у 2021-му У 2023 році в Україні покарали майже втричі менше корупціонерів, аніж у 2021-му
Керівники Керівники "Київмедспецтрансу" за бюджетні 290 тис. гривень замовили експертизу у провадженні, де вони є підозрюваними
12 нардепів IX скликання мають підозри у злочинах проти нацбезпеки 12 нардепів IX скликання мають підозри у злочинах проти нацбезпеки