USD
НБУ
41.22
Готівка
41.58
EUR
НБУ
44.70
Готівка
45.30
Втрати орків: 5 7 1 3 5 0 (+1230)
USD
НБУ
41.22
Готівка
41.58
EUR
НБУ
44.70
Готівка
45.30

У чиновниці львівської митниці конфіскували квартиру. Суд вирішив, що це необґрунтований актив

Квартира на понад 100 квадратних метрів обійшлася їй в 1,86 млн гривень
Суд
Джерело: відкриті джерела

У чиновниці митного поста "Львів – Північний" Галицької митниці конфіскували квартиру в центрі Львова, оскільки вона не змогла довести, що купівля була чесною. Про це повідомляє пресслужба ДБР.

"Квартиру у понад 100 квадратних метрів, яка коштувала на момент придбання у 2020 році 1,86 млн гривень, суд визнав необґрунтованим активом, що підлягає конфіскації. ДБР передало до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури інформацію про необґрунтованість активів посадовця", – ідеться в повідомленні.

Співробітники ДБР і прокурори зібрали достатньо доказів для звернення до суду щодо їхньої конфіскації.

Новини за темою: Систематично крав смартфони й техніку: ​Головному господарнику Київської митниці вручили підозру

Зазначається, що митниця вказала в декларації, що квартиру чиновниця отримала в подарунок від матері. Аналіз майнового стану та доходів сім'ї чиновниці показав, що вона не мала фінансової можливості придбати цю квартиру.

Нагадаємо, у березні Служба безпеки України затримала начальницю Житомирської митниці Ольгу Ільїнську та її підлеглих за організацію масштабної корупційної схеми.

Пізніше суд обрав їй запобіжні захід у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення застави у розмірі 805 тис. гривень.

Читайте також:
ВАКС зобов'язав НАБУ відкрити справу проти голови ВАКС зобов'язав НАБУ відкрити справу проти голови "Укренерго" Кудрицького за підозрою у корупції
Підозру за хабар у 170 тис доларів отримав другий прокурор Підозру за хабар у 170 тис доларів отримав другий прокурор
Син Гладковського будує віллу на узбережжі Іспанії Син Гладковського будує віллу на узбережжі Іспанії
Рада має намір звільнити підозрюваних у корупції чиновників від покарання в обмін на штраф Рада має намір звільнити підозрюваних у корупції чиновників від покарання в обмін на штраф