USD
НБУ
40.65
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.48
Готівка
44.30
Втрати орків: 5 2 7 3 9 0 (+1080)
USD
НБУ
40.65
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.48
Готівка
44.30

У Покровську на Донеччині облаштовують лікарню під землею

Там хочуть розмістити дві операційні, палати реанімації, інтенсивної терапії, рентген, КТ та інше діагностичне обладнання
У Покровську облаштовують лікарню під землею
У Покровську облаштовують лікарню під землею
Джерело: Покровська МВА

На базі Покровської клінічної лікарні інтенсивного лікування створюють підземне відділення для операцій, огляду та діагностики пацієнтів. Про це йдеться на сайті Покровської міської військової адміністрації.

"Лікарню під землею" облаштовують на цокольному поверсі перинатального центру.

Як розповів генеральний директор Покровської КЛІЛ Юрій Бородін, колись приміщення цокольного поверху Центру готувалось під інфекційне відділення, тож вони вже заплановані як медичні. Тепер там набагато легше організувати площі для діагностики, лікування та надання екстреної допомоги. 

Під землею медики планують розмістити дві операційні, палати реанімації, інтенсивної терапії, рентген, КТ та інше діагностичне обладнання. 

"Обсяг робіт великий з погляду інженерних рішень. Приміщення потребує очищення повітря, зволоження та кондиціонування. Буде потужна вентиляція, автономне електро- та водопостачання. Важко, але важливо, бо це дозволить надавати допомогу пораненим та можливість лікарям виконувати складні операції", – розповів підрядник.

Крім того, в рамках проєкту буде облаштовано санпропускник, який дозволить управляти потоками пацієнтів залежно від важкості поранень та отриманих травм.

За словами начальника міської адміністрації Сергія Добряка, це відділення також використовуватимуть як укриття.

Раніше ми повідомляли, що у Харкові з'являться операційні та реанімаційні приміщення під землею. Такі відділення будуть створені на базі низки медичних закладів міста.

Читайте також:
Переважну кількість ударних бригад і полків ворог сконцентрував на Покровському напрямку, – Сирський Переважну кількість ударних бригад і полків ворог сконцентрував на Покровському напрямку, – Сирський
На т.о. Донеччині з нового навчального року школярів одягнуть в уніформу На т.о. Донеччині з нового навчального року школярів одягнуть в уніформу
Російські окупанти просунулися біля Часового Яру Донецької області, – DeepState Російські окупанти просунулися біля Часового Яру Донецької області, – DeepState
ЗСУ збили над Донеччиною російський Су-25 ЗСУ збили над Донеччиною російський Су-25