USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90
Втрати орків: 5 6 5 6 1 0 (+990)
USD
НБУ
41.42
Готівка
41.70
EUR
НБУ
45.26
Готівка
45.90

У Харкові збудують підземні операційні та реанімаційні приміщення

Також у місті розширюватимуть мережу підземних закладів культури
Операційна реанімаційна
Ілюстративне фото
Джерело: Харківська міська рада

У Харкові з'являться операційні та реанімаційні приміщення під землею. Про це повідомив міський голова Харкова Ігор Терехов.

За його словами, такі реанімаційні та операційні відділення будуть створені на базі низки медичних закладів міста.

"Ми працюємо разом з Міністерством охорони здоров'я щодо створення реанімаційних та операційних під землею на базі наших лікувальних закладів", - зазначив Терехов.

Також Терехов повідомив, що в Харкові продовжать розширювати мережу підземних закладів культури. За його словами, на це є відповідний запит від харків'ян.

"У нас уже працюють установи, які показують вистави під землею, і ми масштабуємо цей досвід. Бо є запит на вистави, на живе спілкування в безпечному просторі. Важливо, щоб культурне життя не зупинялося", - наголосив очільник Харкова.

Що ще працює у Харкові під землею?

На початку квітня у Харкові завершили будівництво першої підземної школи. Зазначалося, що приміщення має 20 класних кімнат та розраховане на прийом 900 учнів у дві зміни.

Як зазначав Ігор Терехов, набір учнів на наступний навчальний рік майже завершено. Цьогоріч школа готується прийняти 600 дітей.

Також у місті відкрили перший в Україні сервісний центр МВС в укритті.

Там облаштували зону очікування та робочі місця і перевезли все необхідне обладнання, оргтехніку та встановили телекомунікаційну мережу.

В сервісному центрі працюють вісім адміністраторів. Громадяни можуть отримати чи обміняти посвідчення водія, зареєструвати чи перереєструвати транспортний засіб та отримати низку інших послуг.

Читайте також:
Майже 3 млн українців з прифронтових зон було евакуйовано за час повномасштабного вторнення Майже 3 млн українців з прифронтових зон було евакуйовано за час повномасштабного вторнення
"Це фейкові новини", - так Трамп прокоментував інформацію про те, що його перемога на виборах буде вигідна РФ
В Україні створять ще 15 адаптивних клубів, де люди з інвалідністю, зокрема й ветерани, можуть займатися спортом В Україні створять ще 15 адаптивних клубів, де люди з інвалідністю, зокрема й ветерани, можуть займатися спортом
Знищити всі аеродроми РФ: Шольц відкинув заклик Зеленського бити по Росії західною зброєю Знищити всі аеродроми РФ: Шольц відкинув заклик Зеленського бити по Росії західною зброєю