USD
НБУ
38.48
Готівка
38.80
EUR
НБУ
41.54
Готівка
41.95
Втрати орків: 4 0 6 0 8 0 (+1130)
USD
НБУ
38.48
Готівка
38.80
EUR
НБУ
41.54
Готівка
41.95

У Києві заборонили слухати російські пісні у публічних місцях: Рішення Київради

Заборона торкнеться також російськомовних книг, театрів, цирків та концертів
нічний клуб
Джерело: відкриті джерела

Київська міська рада наклала мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території міста Києва. Як повідомляється на сайті КМДА, відповідне рішення було ухвалено сьогодні, 13 липня, на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання 71 депутатом.

За словами депутата Київської міської ради, голови постійної комісії з питань освіти і науки, молоді та спорту Вадима Васильчука, необхідно захистити український інформаційний простір від гібридних впливів держави-агресора.

"Необхідно остаточно раз і на завжди обмежити російськомовний культурний продукт на території столиці України. Фактично передбачено заборонити публічне висвітлення та демонстрацію російськомовних товарів та послуг, які створені у процесі провадження діяльності у сфері культури. Це книги, художні альбоми, аудіовізуальні твори, музичні звукозаписи, вироби художніх промислів, театральні та циркові вистави, концерти та культурно-освітні послуги. Російська – мова країни-агресора, і їй не місце в серці нашої столиці", – зазначив Васильчук.

Новини за темою: YouTube розмістив пісні, що рекламують і збирають кошти для вагнерівців, – Guardian

За його словами, крім цього мораторій розповсюджується і на об'єкти матеріальної та духовної культури, що мають художнє, історичне, етнографічне та наукове значення і підлягають збереженню, відтворенню та охороні відповідно до законодавства України.

Раніше 

У червні минулого року Верховна Рада України заборонила в Україні публічне відтворення пісень російських виконавців.

За це рішення проголосували 303 народних депутата.

Йдеться про закон про внесення змін до деяких законів України щодо підтримки національного музичного продукту та обмеження публічного використання музичного продукту держави-агресора (№7273-д).

Теги: Київ
Читайте також:
Обіцяли обмін: Затримали ділків, які видурювали гроші в родичів українських військовополонених Обіцяли обмін: Затримали ділків, які видурювали гроші в родичів українських військовополонених
Студенти КНУ ім. Шевченка вимагають звільнити викладача нібито через закиди сексизму. У чому справа? Студенти КНУ ім. Шевченка вимагають звільнити викладача нібито через закиди сексизму. У чому справа?
У Києві затримали чоловіка, який підпалив три автомобіля своєї колишньої У Києві затримали чоловіка, який підпалив три автомобіля своєї колишньої
Грип та ГРВІ. Столичні школи можуть перевести на дистанційну роботу Грип та ГРВІ. Столичні школи можуть перевести на дистанційну роботу