USD
НБУ
40.55
Готівка
40.95
EUR
НБУ
43.45
Готівка
44.25
Втрати орків: 5 2 9 7 5 0 (+1130)
USD
НБУ
40.55
Готівка
40.95
EUR
НБУ
43.45
Готівка
44.25

Цю зиму Україна планує пройти за рахунок газу власного видобутку, – Чернишов

Накопичених об'ємів блакитного палива вже більше, ніж очікувалося раніше
Газ
Ілюстративне фото
Джерело: Міністерство енергетики

Станом на кінець вересня в українських газових сховищах знаходиться понад 15 млрд кубометрів блакитного палива. Тож Україна може пройти опалювальний сезон за рахунок газу власного видобутку.

Про це в ефірі телемарафону "Єдині новини" заявив голова правління НАК "Нафтогаз України" Олексій Чернишов.

За його словами, в зиму наша країна увійде з більшим об'ємом газу від попередньо запланованого. Також Чернишов додав, що "Нафтогаз" готується до ймовірних атак окупантів взимку.

"Об'єм газу вже перевищує 15 млрд кубометрів. Очевидно, що ми будемо входити в зиму з більшим об'ємом, аніж планували... Цю зиму ми плануємо пройти за рахунок газу українського видобутку, і розрахунки підтверджують таку можливість", – зазначив він.

Нагадаємо, до 20 вересня Україна повністю виконала план щодо накопичення газу у підземні газові сховища, закачавши туди 14,7 млрд кубометрів.

Що стосується газу, який зберігають в українських ПСГ іноземні трейдери, то на цей час його об'єм сягає понад 1,8 млрд кубометрів. У Міненерго сподіваються, що цей об'єм зросте до 3 млрд кубометрів.

Ми також повідомляли, що 21 вересня "Нафтогаз" оголосив про вихід із дефолту.

Читайте також:
Україна уклала контракт на імпорт скрапленого газу зі США Україна уклала контракт на імпорт скрапленого газу зі США
Європейські чиновники обговорюють з Україною транзит газу з Азербайджану замість російського Європейські чиновники обговорюють з Україною транзит газу з Азербайджану замість російського
В Україні вперше з жовтня зросла ціна на газ В Україні вперше з жовтня зросла ціна на газ
Угода між Росією і Китаєм про постачання газу – Пекін поставив ультиматум Угода між Росією і Китаєм про постачання газу – Пекін поставив ультиматум