USD
НБУ
39.79
Готівка
40.00
EUR
НБУ
42.38
Готівка
42.95
Втрати орків: 4 6 1 0 6 0 (+800)
USD
НБУ
39.79
Готівка
40.00
EUR
НБУ
42.38
Готівка
42.95

Так званий "голова ЛНР" постане перед судом за низку злочинів проти основ нацбезпеки

Він активно здійснює антиукраїнську діяльність
голова лнр
Так званий "голова ЛНР"
Джерело: Офіс Генерального прокурора

Прокурори Луганської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно так званого "голови ЛНР". Про це повідомляє пресслужба Офісу генпрокурора.

Йому інкриміновано умисні дії з метою зміни меж території та державного кордону України, публічні заклики до їх вчинення за попередньою змовою групою осіб, а також участь в організації і проведенні незаконного референдуму на тимчасово окупованій території (ч. 2 ст. 110, ч. 2 ст. 28 ч. 5 ст. 111-1 КК України).

Деталі

Слідством встановлено, що з 2018 року обвинувачений після так званих "чергових виборів" очолив незаконно створену псевдореспубліку.

20 вересня 2022 року "голова ЛНР" підписав фейковий закон "Про референдум ЛНР з питання входження до складу Російської Федерації на правах суб’єкта РФ". Він систематично заявляв у пропагандистських місцевих і російських ЗМІ про необхідність приєднання "республіки" до країни-агресора.

На основі "документа" організовано підготовку постановочного волевиявлення, яке проведено на захопленій ворогом частині регіону. Після оприлюднення "результатів" незаконного референдуму обвинувачений звернувся до президента Росії з пропозицією про прийняття "ЛНР" до складу Російської Федерації.

30 вересня 2022 року так званий "голова ЛНР" під час зустрічі з президентом РФ підписав незаконний договір про "приєднання" тимчасово окупованої території Луганської області до Росії, чим порушив територіальну цілісність України у кордонах, визначених Конституцією України.

Обвинувачений активно здійснює антиукраїнську діяльність, видає та підписує юридично нікчемні "документи" та співпрацює з представниками держави-агресора.

Нагадаємо, у Києві правоохоронці викрили колишнього народного депутата від забороненої "комуністичної партії України", який підтримав збройну агресію РФ проти нашої держави

Ще напередодні повномасштабного вторгнення Росії він був одним з організаторів звернення так званої "міжнародної спілки радянських офіцерів" до президента країни-агресора Путіна. У цьому "листі" його підписанти просили очільника Кремля визнати "суверенітет" тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей – так званих "ЛНР" та "ДНР".

Читайте також:
Вбивство поліцейського на Вінниччині: Двох підозрюваних взяли під варту. Оновлено Вбивство поліцейського на Вінниччині: Двох підозрюваних взяли під варту. Оновлено
Військовим, які розстріляли патрульного на Вінниччині, оголосили про підозру у посяганні на життя правоохоронця, а також у дезертирстві Військовим, які розстріляли патрульного на Вінниччині, оголосили про підозру у посяганні на життя правоохоронця, а також у дезертирстві
Дає концерти на окупованих територіях: Колишній український музикант отримав підозру Дає концерти на окупованих територіях: Колишній український музикант отримав підозру
Інцидент із повісткою журналісту Інцидент із повісткою журналісту "Слідства.Інфо": Офіс генпрокурора розпочав кримінальне провадження