USD
НБУ
39.40
Готівка
39.70
EUR
НБУ
41.97
Готівка
42.85
Втрати орків: 4 5 4 4 2 0 (+770)
USD
НБУ
39.40
Готівка
39.70
EUR
НБУ
41.97
Готівка
42.85

Суддя з Івано-Франківщини знайшов "прослушку" в кабінеті

На думку судді, встановлення "прослушки" в його кабінеті є "втручанням у здійснення правосуддя"
суддя
Фото ілюстративне
Джерело: відкриті джерела

Суддя Калуського міськрайонного суду Івано-Франківської області Олег Мигович повідомив, що у телевізорі, який перебував у його робочому кабінеті, знайшли "прослушку". Про це повідомила пресслужба Вищої ради правосуддя (ВРП).

Спеціальний технічний засіб для негласного отримання інформації виявив майстер під час ремонту. Це сталося після того, як майже через рік користування телевізор вийшов з ладу.

Суддя звернувся до поліції та повідомив про вчинення злочину. Правоохоронці зареєстрували матеріали за його заявою та направили їх до Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області для ухвалення рішення. Наразі перевірку цих обставин проводять правоохоронці.

На думку судді, встановлення "прослушки" в його кабінеті є "втручанням у здійснення правосуддя", а також "проявом неповаги до суду".

ВРП заявила, що вирішила звернутися до Офісу генерального прокурора щодо надання інформації про розкриття та розслідування злочину у кримінальному провадженні за фактами, повідомленими суддею.

Читайте також:
Екскерівника управління СБУ Шила, якого підозрюють в заволодінні майже 95 млн гривень коштів УЗ, суд взяв під варту Екскерівника управління СБУ Шила, якого підозрюють в заволодінні майже 95 млн гривень коштів УЗ, суд взяв під варту
В Україні з'явився новий вид покарання – пробаційний нагляд В Україні з'явився новий вид покарання – пробаційний нагляд
Подаємо позови до судів у США, Великій Британії та інших країнах, щоб ідентифікувати російські активи, – глава правління НАК Подаємо позови до судів у США, Великій Британії та інших країнах, щоб ідентифікувати російські активи, – глава правління НАК "Нафтогаз України"
Ножі, гранати та зброя: Скільки заборонених предметів намагались приховати відвідувачі судів за час повномасштабного вторгнення? Ножі, гранати та зброя: Скільки заборонених предметів намагались приховати відвідувачі судів за час повномасштабного вторгнення?