USD
НБУ
38.16
Готівка
38.60
EUR
НБУ
41.26
Готівка
41.90
Втрати орків: 4 1 7 9 5 0 (+1150)
USD
НБУ
38.16
Готівка
38.60
EUR
НБУ
41.26
Готівка
41.90

Суд обрав запобіжний захід Арістову

Народний обранець вніс до офіційних документів завідомо недостовірні відомості щодо терміну його перебування за кордоном, мети відрядження, країни перебування та часу повернення до України
Юрій Арістов
Юрій Арістов
Джерело: відкриті джерела

За матеріалами Державного бюро розслідувань та клопотанням генерального прокурора сьогодні Печерський районний суд міста Києва обрав міру запобіжного заходу у вигляді особистого зобов’язання народному депутату. Він підозрюється у внесенні службовою особою неправдивих відомостей до офіційних документів для організації елітного відпочинку на островах в Індійському океані. Про це інформує пресслужба ДБР.

Бюро не називає імені депутата, але, ймовірно, йдеться про Юрія Арістова, якого вчора Рада позбавила мандата.

"27 липня за матеріалами розслідування ДБР та СБУ генеральний прокурор повідомив йому про підозру за ч. 1 ст. 366 КК України", – йдеться в повідомленні.

Працівники ДБР встановили, що народний обранець вніс до офіційних документів завідомо недостовірні відомості щодо терміну його перебування за кордоном, мети відрядження, країни перебування та часу повернення до України.

"Це було зроблено для організації відпочинку нардепа з родиною в одному із фешенебельних готелів у Мальдівській Республіці. ДБР розслідує законність цього "візиту" народного депутата на Мальдіви під час війни. Слідчі Бюро з'ясовують, яким чином народний депутат України зміг опинитися на курортному відпочинку, попри заборону на виїзд посадовцям за кордон", – повідомляють правоохоронці.

Встановлено, що у середині липня 2023 року парламентар перебував у одному з готелів приватного острова Ітхаафуші на Мальдівах. З жінкою та дітьми він до 22 липня відпочивав у готельному комплексі Waldorf Astoria Maldives.

Слідство підтвердило, що у період з 5 червня по 22 липня 2023 року він перебував за межами України. Депутат згідно з документами виїхав на три дні до Польщі на підставі службового відрядження для поглиблення двостороннього співробітництва нашої держави з урядом Литовської Республіки.

10 липня 2023 року, перебуваючи за кордоном, Арістов дистанційно відкрив лікарняний в одному з приватних медичних закладів Києва до 19 липня 2023 включно. При цьому до електронної системи охорони здоров’я було, ймовірно, внесено недостовірні відомості, оскільки медичний огляд фактично не здійснювався.

Читайте також:
Слідство завершено: Нардепу Ніколаєнку, який вчинив смертельну ДТП на Житомирщині, загрожує до восьми років за ґратами Слідство завершено: Нардепу Ніколаєнку, який вчинив смертельну ДТП на Житомирщині, загрожує до восьми років за ґратами
Без папірців і бюрократії. В Україні цифровізують суд Без папірців і бюрократії. В Україні цифровізують суд
Закон про мобілізацію можуть ухвалити вже в березні, – нардеп Чернєв Закон про мобілізацію можуть ухвалити вже в березні, – нардеп Чернєв
Суд арештував екснардепа Пашинського з можливістю застави в понад 270 мільйонів гривень Суд арештував екснардепа Пашинського з можливістю застави в понад 270 мільйонів гривень