USD
НБУ
40.55
Готівка
40.95
EUR
НБУ
43.45
Готівка
44.25
Втрати орків: 5 2 9 7 5 0 (+1130)
USD
НБУ
40.55
Готівка
40.95
EUR
НБУ
43.45
Готівка
44.25

США додатково виділяють Україні понад 10 млрд доларів

Зокрема, в Сполучених Штатах працюють над наданням додаткової енергетичної допомоги країні в розмірі 250 мільйонів доларів
блінкен
Джерело: відкриті джерела

Адміністрація президента США Джо Байдена надасть Україні ще понад 10 мільярдів доларів допомоги включно з бюджетною підтримкою уряду та допомогою українцям, які постраждали від наслідків російських атак на енергетичну інфраструктуру. Про це повідомив держсекретар Сполучених Штатів Ентоні Блінкен.

Він наголосив, що фінансування є "вирішальним для України, коли вона захищає себе від Росії, та гарантує, що український уряд зможе продовжувати задовольняти критичні потреби своїх громадян включно з охороною здоров’я, освітою".

Саме тому цього тижня внаслідок двопартійної підтримки Конгресу Сполучені Штати почали виділяти 9,9 мільярда доларів як додаткову бюджетну підтримку уряду України. Це грантове фінансування розподіляється через механізм Світового банку, пояснив Блінкен.

Новини за темою: Японія виділить 23 млн доларів для покриття воєнних ризиків при інвестиціях в Україну

Адміністрація президента США також зараз працює з Конгресом над наданням додаткової енергетичної допомоги Україні в розмірі 250 мільйонів доларів. Виділення цих коштів дасть змогу задовольнити нагальні потреби, включно з критично важливим обладнанням для електромереж.

Сьогодні ж Сполучені Штати Америки оголосили про новий пакет військової допомоги для України на 2 мільярди доларів. Він міститиме додаткові боєприпаси, безпілотники та інше обладнання. 

Додамо, що 31 січня Міністерство торгівлі Сполучених Штатів ввело обмеження проти семи іранських юридичних осіб через виробництво ними безпілотників, які використовуються РФ у війні проти України. А вже за кілька днів, 3 лютого, Мінфін США запровадив нові санкції проти восьми топменеджерів іранського виробника безпілотників. 

Читайте також:
"Марафон добра": Колишній воїн, попри хворобу, долає тисячі кілометрів пішки, щоб допомогти ЗСУ
Запоріжжя вслід за Харковом будує підземні школи Запоріжжя вслід за Харковом будує підземні школи
ГУР ідентифікувало військових РФ, які розстріляли воїнів ЗСУ, коли брали в полон на Запорізькому напрямку ГУР ідентифікувало військових РФ, які розстріляли воїнів ЗСУ, коли брали в полон на Запорізькому напрямку
На ЗСУ з місцевих бюджетів: Яку допомогу фронту запланували цьогоріч в обласних адміністраціях та Києві На ЗСУ з місцевих бюджетів: Яку допомогу фронту запланували цьогоріч в обласних адміністраціях та Києві