USD
НБУ
39.43
Готівка
39.95
EUR
НБУ
42.85
Готівка
43.45
Втрати орків: 4 9 2 2 9 0 (+1210)
USD
НБУ
39.43
Готівка
39.95
EUR
НБУ
42.85
Готівка
43.45

Спільні альбоми, підтримка HD-фото та відправка файлів до 100 МБ: Meta оновила Messenger

Функції мають зробити обмін файлами та зображеннями більш зручними для користувачів
Messenger
Ілюстративне фото
Джерело: відкриті джерела

Компанія Meta оголосила про оновлення в Messenger. Тепер користувачі можуть створювати спільні альбоми в чатах, надсилати фотографії у високій роздільній здатності та обмінюватися файлами розміром до 100 МБ. Про це йдеться у блозі компанії.

Фото у високій роздільній здатності

Тепер користувачі зможуть ділитися більш чіткими зображеннями у своїх чатах.

Для цього треба вибрати зображення в чаті, увімкнути HD-перемикач і натиснути кнопку "Надіслати". 

Спільні альбоми з друзями

Також користувачі зможуть створювати спільні альбоми із заходів чи подій. Кожен учасник чату зможе переглядати, додавати, видаляти та завантажувати фото та відео. Щоб знайти його, потрібно натиснути кнопку "Медіа" в чаті.

"Ця функція стане доступною протягом наступних тижнів", - зазначають в Meta.

Додавання контактів за допомогою QR-коду

Ще одна функція – можливість додати нові контакти за допомогою QR-коду. Тепер не потрібно вводити чиєсь ім’я чи номер, щоб додати у Messenger. Можна просто відсканувати QR-код або поділитися своїм за посиланням. 

"Щоб розпочати ланцюжок повідомлень із новим підключенням, перейдіть у налаштування та торкніться значка QR-коду вгорі. Звідти вони можуть сканувати ваш код за допомогою камери свого пристрою, або ви можете поділитися посиланням, натиснувши "Поділитися", - зазначають в компанії.

Відправка файлів до 100 МБ

Тепер аби відправити великий файл, користувачі можуть не використовувати зокрема електронну пошту.

"Коли ви перебуваєте в чаті Messenger, торкніться кнопки "+" і виберіть файл розміром до 100 Мб. Підтримуються всі основні формати файлів, включаючи Word, PDF і Excel", - розповіли в компанії. 

Зазначимо, що раніше компанія Meta заявила, що особисті дзвінки та чати кожного користувача додатка Messenger стануть зашифрованими за замовчуванням.

Це оновлення конфіденційності робить додаток його більш схожим на месенджер WhatsApp.

Читайте також:
TikTok позначатиме контент, створений за допомогою штучного інтелекту на інших платформах TikTok позначатиме контент, створений за допомогою штучного інтелекту на інших платформах
Російські війська можуть використовувати супутникові системи, виготовлені в Україні, – розслідування Російські війська можуть використовувати супутникові системи, виготовлені в Україні, – розслідування
Apple, ймовірно, покаже власний штучний інтелект на презентації в червні, – Reuters Apple, ймовірно, покаже власний штучний інтелект на презентації в червні, – Reuters
У Google Play тепер можна одночасно завантажувати кілька застосунків У Google Play тепер можна одночасно завантажувати кілька застосунків