USD
НБУ
39.83
Готівка
40.20
EUR
НБУ
43.11
Готівка
43.65
Втрати орків: 4 9 7 7 0 0 (+1330)
USD
НБУ
39.83
Готівка
40.20
EUR
НБУ
43.11
Готівка
43.65

Сі Цзіньпін прилетів до Франції, де зустрінеться з Макроном і обговорить війну в Україні

Макрон раніше говорив, що проситиме Сі допомогти в питанні "олімпійського перемир'я"
Президент Франції Еммунуель Макрон і лідер Китаю Сі Цзіньпін під час зустрічі в Пекіні
Джерело: AP photo

Лідер Китаю Сі Цзіньпін у неділю, 5 травня, прибув до Парижа, де зустрінеться з французьким колегою Еммануелем Макроном. Про це пише BFM TV.

Під час свого дводенного перебування Сі Цзіньпінь планує обговорити з керівництвом Франції як торговельні, так і геополітичні питання.

Планується також обговорення питання про війну в Україні, зокрема пошук шляхів її вирішення.

Сі Цзіньпін прибув в аеропорту Орлі, де його зустрів прем'єр-міністр Габріель Атталь.

Новини за темою: Макрон заявив, що не змінив думки про введення військ в Україну і знову назвав умови

Що ще буде на порядку денному?

Раніше Макрон заявив, що працюватиме над досягненням припинення вогню під час майбутніх літніх Олімпійських ігор у Парижі.

Президент Франції зазначив, що спробує докласти максимум зусиль для "олімпійського перемир'я", уточнивши, що передбачає і війну між Ізраїлем і ХАМАСом, і війну Росії проти України, і війну в Судані.

Тоді ж він сказав, що проситиме допомоги Китаю у розвязанні цього питання: "Президент Китаю відвідає Париж за кілька тижнів, я попрошу його допомогти мені (укласти олімпійське перемир'я)".

Читайте також:
Росіяни вдарили по друкарні Vivat у Харкові Росіяни вдарили по друкарні Vivat у Харкові
Поліція може застосувати силу, якщо військовозобов’язаний перебуває в розшуку, – Вигівський Поліція може застосувати силу, якщо військовозобов’язаний перебуває в розшуку, – Вигівський
Які документи мають носити із собою військовозобов’язані: Роз’яснення ТЦК Які документи мають носити із собою військовозобов’язані: Роз’яснення ТЦК
Справи щодо колаборантів та мобілізації хочуть зробити секретними: Рада підтримала скандальний законопроєкт Справи щодо колаборантів та мобілізації хочуть зробити секретними: Рада підтримала скандальний законопроєкт