USD
НБУ
39.60
Готівка
40.10
EUR
НБУ
42.28
Готівка
43.10
Втрати орків: 4 5 7 8 3 0 (+870)
USD
НБУ
39.60
Готівка
40.10
EUR
НБУ
42.28
Готівка
43.10

СБУ завершила слідство у справі екснардепа Мураєва: Йому загрожує до 15 років в'язниці

Обвинувальний акт у справі колишнього нардепа вже скеровано до суду
екснардеп Євген Мураєв
Джерело: відкриті джерела

Служба безпеки України завершила слідство у справі колишнього нардепа Євгена Мураєва – він постане перед судом. Про це повідомляють у СБУ.

"Служба безпеки завершила досудове розслідування стосовно керівника забороненої партії "НАШІ", екснардепа Євгена Мураєва, причетного до підривної діяльності на користь РФ", – ідеться у дописі.

Як зазначається, він використовував підконтрольний йому телеканал "НАШ" для масового поширення кремлівської пропаганди в Україні.

У спецслужбі зазначили, що обвинувальний акт у справі екснардепа скеровано до суду.

Справа Мураєва

Як з'ясувало слідство, Мураєв задіяв власний медіаресурс для подачі спотвореної інформації про внутрішню ситуацію в Україні.

"Він сприяв агресору в численних спробах дестабілізації суспільно-політичної ситуації в Україні напередодні повномасштабного вторгнення РФ. У зв'язку з цим на початку лютого 2022 року проти телеканалу Мураєва було введено санкції РНБО", – додають у відомстві.

Ініційовані Службою безпеки експертизи підтвердили факти антиукраїнської діяльності фігуранта.

На підставі зібраних доказів екснардеп обвинувачується за двома статтями Кримінального кодексу України: державна зрада та порушення рівноправності громадян залежно від їхньої расової, національної, регіональної належності, релігійних переконань, інвалідності та інших ознак.

Йому загрожує до 15 років в'язниці з конфіскацією майна.

Як відомо, Служба безпеки України зібрала доказову базу на керівника забороненої партії "НАШІ", екснардепа Євгена Мураєва, який причетний до підривної діяльності проти України. Тоді йому повідомили про підозру у держзраді.

Читайте також:
Генерал СБУ Вітюк знімав розстріли на Майдані з боку Генерал СБУ Вітюк знімав розстріли на Майдані з боку "Беркута" як оперативник, – розслідування
НАБУ оголосило в розшук колишнього нардепа Руслана Демчака НАБУ оголосило в розшук колишнього нардепа Руслана Демчака
НАЗК перевіряє спосіб життя відстороненого наразі від посади очільника департаменту кібербезпеки СБУ Вітюка НАЗК перевіряє спосіб життя відстороненого наразі від посади очільника департаменту кібербезпеки СБУ Вітюка
Деякі нардепи хочуть скласти мандат: Корнієнко відреагував на чутки Деякі нардепи хочуть скласти мандат: Корнієнко відреагував на чутки