USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.30
Втрати орків: 5 2 6 3 1 0 (+1160)
USD
НБУ
40.69
Готівка
41.00
EUR
НБУ
43.89
Готівка
44.30

Генштаб знайшов тисячі військових, які не брали участі в бойових діях

У ЗСУ триває планова ротація підрозділів
ЗСУ
Джерело: Володимир Зеленський

Генеральний штаб Збройних сил України переглянув чисельність підрозділів, які не беруть участь у бойових діях. Деяких військовослужбовців із цих частин відправили на фронт. Про це повідомили у пресслужбі.

"Триває планова ротація підрозділів, які з початку повномасштабного вторгнення виконували завдання в районах бойових дій. Попри те, що російські окупанти продовжують тиснути на багатьох напрямках, знайдені можливості для почергової відправки бригад на відпочинок. Водночас, вживається комплекс заходів з метою посилення бригад, які продовжують виконувати бойові завдання на фронті", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що таке рішення вдалось ухвалити, зокрема, і після перегляду чисельності певних підрозділів, які не беруть участі у бойових діях. Вивільнені тисячі військовослужбовців були спрямовані до бойових частин.

Обіцяють, що цей процес триватиме і далі.

Раніше повідомлялося, що Україні потрібно мобілізувати 500 тисяч осіб. Зокрема, щоб замінити 330 тисяч виснажених військовослужбовців, які наразі перебувають на полі бою.

А президент України Володимир Зеленський заявив, у звичайному законодавстві не існує демобілізації під час війни. Тому є різні питання щодо законопроєкту про мобілізацію в Україні. Він уточнив, що мобілізація в Україні жодного разу не зупинялась і постійно продовжується: є чергові мобілізаційні кроки, передбачені Генштабом.

14 березня стало відомо, що Збройні сили України розпочали ротацію підрозділів на Запорізькому напрямку.

До речі, вчора Верховна Рада ухвалила закон про мобілізацію, з якого виключили пункт про демобілізацію.

Читайте також:
Двосторонні зустрічі, низка гострих заяв і підсумкова декларація: У Швейцарії проходить другий день Саміту миру. Відео, фото Двосторонні зустрічі, низка гострих заяв і підсумкова декларація: У Швейцарії проходить другий день Саміту миру. Відео, фото
У бригаді У бригаді "Азов" офіційно підтвердили значне просування в Серебрянському лісництві
Путін навмисно виступив із заявою про переговори напередодні Саміту миру, щоб підірвати підтримку Заходу, - ISW Путін навмисно виступив із заявою про переговори напередодні Саміту миру, щоб підірвати підтримку Заходу, - ISW
За переїзд пропонують гроші: Як окупанти змушують викрадених українських дітей виїжджати до РФ За переїзд пропонують гроші: Як окупанти змушують викрадених українських дітей виїжджати до РФ