USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
41.00
Втрати орків: 3 3 0 0 4 0 (+1280)
USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
41.00

Росія скоро розпадеться, регіональні еліти створюють свої ПВК, готуючись оголосити незалежність, – експерт

Кремлівська влада слабне, тому регіональні еліти думають, як ділити країну
Путін
Джерело: The New York Times

Розпад Росії відбудеться вже у недалекому майбутньому. Про це в ефірі UWN заявив доктор філософії у галузі права,  радник міністра  внутрішніх справ України 2015–2021 років Володимир Мартиненко.

За його прогнозами, одразу після звільнення Україною Криму в Росії станеться силовий переворот, і країна розпадеться на регіони, що оголосять про свою незалежність.

"Я передбачаю, що в недалекому майбутньому ми побачимо розпад Росії, вона розпадеться на якісь регіональні частини, ці регіональні  частини оголосять про свою незалежність, бо на цей момент ми бачимо для того всі підстави, бо на цей момент регіональні еліти створюють свої приватні військові компанії. 100 відсотків вони їх  будуть використовувати потім для відстоювання своїх інтересів внутрішніх захищаючи свої статки, захищаючи свій політичний вплив", – зазначив Мартиненко.

При цьому додав, що довіра до Кремля з боку регіонів суттєво слабне, і регіональні лідери відкрито критикують владу.

"Ми бачимо, що кремлівська влада Росії скоро розпадеться, регіональні еліти створюють свої ПВК, готуючись оголосити незалежність, – вона слабне дуже сильно, довіра до цієї кремлівської, до центральної влади від регіональних еліт. Росія скоро розпадеться, регіональні еліти створюють свої ПВК, готуючись оголосити незалежність, – вона дедалі зменшується, тобто вона гіршою стає. Є велика критика військового керівництва російських збройних сил від еліт регіональних, як, наприклад Кадирова у бік Шойгу чи убік Герасимова, чи ще якихось військових керівників російської армії. Тобто оці процеси – вони вже потрошки йдуть, а якраз створення цих приватних військових армій регіональних – воно призведе до протистояння якраз між ними фізично. Це дуже допоможе звільнити наші території, до речі теж", – наголосив Мартиненко.

Відзначимо, що у кабінеті керівника Головного управління розвідки Кирила Буданова є карта з розчленованою Росією. На ній чорним маркером обведені Курська, Білгородська області та Кубань, що входять до складу України. На Калінінградській області написано "ФРН", на Карелії та північному заході – "Ф", на Кавказі – "Ічкерія", на центральних областях та частині Сибіру – "ЦАР", на Далекому Сході – "К", на Курильських островах – "Японія".

А в інтерв'ю UWN колишній співробітник КДБ, доцент кафедри психології КНУ ім. Тараса Шевченка Олександр Зеленько заявив, що для того, щоб Росія перестала існувати як держава, потрібно, щоб в кожній області виріс свій умовний "Кадиров"і регіони почали конфліктувати між собою


Читайте також:
На Одещині командир взводу ППО продав 20 тонн палива, призначеного для його підрозділу На Одещині командир взводу ППО продав 20 тонн палива, призначеного для його підрозділу
Ситуація на фронті та удари РФ по енергетиці: Що очікують українці взимку. Опитування Ситуація на фронті та удари РФ по енергетиці: Що очікують українці взимку. Опитування
Люди, міцніші за сталь. Історія перша:  Люди, міцніші за сталь. Історія перша: "В останні дні перед полоном думок, що ми залишимося живими, не було"
СБУ знову підірвала залізницю в Бурятії СБУ знову підірвала залізницю в Бурятії