USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
41.00
Втрати орків: 3 3 0 0 4 0 (+1280)
USD
НБУ
36.35
Готівка
37.30
EUR
НБУ
39.72
Готівка
41.00

Росія провела ядерні випробування, запустивши дві міжконтинентальні ракети. Відео

За запуском ракет особисто спостерігав диктатор Путін
міжконтинентальна ядерна ракета РФ
Міжконтинентальна ядерна ракета РФ "Ярс"
Джерело: wikipedia

Російська армія зімітувала ядерний удар під час навчань під наглядом диктатора Володимира Путіна, повідомляє The Guardian.

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу заявив, що метою навчань є відпрацювання "завдання масованого ядерного удару стратегічними наступальними силами у відповідь на ядерний удар противника".

Випробування відбулися через кілька годин після того, як верхня палата парламенту РФ проголосувала за скасування ратифікації країною Договору про заборону на ядерні випробування.

Новини за темою: Початок нової холодної війни? США перекидають до Британії носії ядерних ракет F-35, – The Telegraph

Законопроєкт про скасування ратифікації Договору про всеосяжну заборону ядерних випробувань, схвалений нижньою палатою минулого тижня, тепер буде відправлений Путіну на остаточне схвалення.

Як відомо, Договір про заборону випробувань, ухвалений у 1996 році, забороняє всі ядерні вибухи в будь-якій точці світу, але договір так і не був повністю реалізований. Договір ще не ратифікований Китаєм, Індією, Пакистаном, Північною Кореєю, Ізраїлем, Іраном і Єгиптом.

Нагадаємо, раніше Держдума РФ планувала розглянути питання про скасування ратифікації Договору про всеосяжну заборону ядерних випробувань. 

Також ми писали, що Росія, можливо, готується до випробувань експериментальної крилатої ракети з ядерним двигуном. Її теоретична дальність польоту становить тисячі кілометрів, або, ймовірно, Москва вже провела такі випробування.

Читайте також:
СБУ знову підірвала залізницю в Бурятії СБУ знову підірвала залізницю в Бурятії
У Польщі винесли вирок українцю, який шпигував на користь РФ У Польщі винесли вирок українцю, який шпигував на користь РФ
Росіяни почали змінювати імена та прізвища українських дітей під час всиновлення, – Лубінець Росіяни почали змінювати імена та прізвища українських дітей під час всиновлення, – Лубінець
Всесвітня федерація бадмінтону призупинила членство РФ Всесвітня федерація бадмінтону призупинила членство РФ