USD
НБУ
36.66
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.65
Готівка
40.65
Втрати орків: 3 3 5 1 1 0 (+1270)
USD
НБУ
36.66
Готівка
37.35
EUR
НБУ
39.65
Готівка
40.65

РФ імовірно втратила елітну бригаду морської піхоти під Вугледаром

Тактичні невдачі Росії в районі Вугледару ще більше послабили віру російської ультранаціоналістичної спільноти в те, що сили Москви здатні розпочати рішучу наступальну операцію
ЗСУ
Джерело: відкриті джерела

Росія могла втратити всю елітну 155-ту бригаду морської піхоти при штурмі Вугледару, Донецької області. Про це повідомляє Politico.

"Під Вугледаром та Мар'їнкою Донецької області знищено велику кількість живої сили противника, зокрема командний склад", – повідомив начальник об'єднаного пресцентру Таврійського округу Сил оборони України Олексій Дмитрашковський. Крім того, за останній тиждень противник втратив близько 130 одиниць техніки, у тому числі 36 одиниць танків.

За словами Дмитрашковського, російські війська також втрачали від 150 до 300 морських піхотинців на день під Вугледаром.

Тактичні невдачі Росії в районі Вугледару, ймовірно, ще більше послабили віру російської ультранаціоналістичної спільноти в те, що сили Москви здатні розпочати рішучу наступальну операцію. Прокремлівські військові блогери оплакують величезні втрати та критикують російське командування за відправку елітних військ у лобові атаки.

Російська військова та націоналістична громадськість болісно зустріла поразку під Вугледаром. Нещодавні кадри невдалих нападів росіян під Вугледаром спонукали деяких російських військових блогерів закликати до публічних судів над високопоставленими офіцерами, оскільки вони продовжують повторювати одні й самі помилки.

Поразка відбулася лише через кілька днів після того, як міністр оборони Росії Сергій Шойгу повідомив про "успішний наступ під Вугледаром".

Читайте також:
Країни G7 вводять повну заборону на прямі постачання російських алмазів Країни G7 вводять повну заборону на прямі постачання російських алмазів
"Остання двіжуха": Історія двох братів, яких назавжди розлучила війна
Росія продовжує вербувати непальців на війну в Україну: Тамтешня поліція затримала 10 підозрюваних Росія продовжує вербувати непальців на війну в Україну: Тамтешня поліція затримала 10 підозрюваних
Нардепи пропонують Раді заборонити військовим публікувати відео в соцмережах Нардепи пропонують Раді заборонити військовим публікувати відео в соцмережах