USD
НБУ
40.12
Готівка
40.50
EUR
НБУ
43.49
Готівка
44.00
Втрати орків: 5 0 2 3 4 0 (+1150)
USD
НБУ
40.12
Готівка
40.50
EUR
НБУ
43.49
Готівка
44.00

Представники України та США провели першу спільну інспекцію зброї

Зауважень з боку представників Сполучених Штатів не було
Представники України та США провели першу спільну інспекцію зброї, наданої американськими партнерами
Представники України та США провели першу спільну інспекцію зброї, наданої американськими партнерами
Джерело: Міністерство оборони України

Представники України та Сполучених Штатів Америки провели першу спільну інспекцію зброї, наданої американськими партнерами. Під час спільної роботи зауважень з боку представників США не було. Про це йдеться на офіційному сайті Міністерства оборони України.

"Служба внутрішнього аудиту Міністерства оборони та представники ЗСУ спільно з представниками відділу оборонного співробітництва посольства США провели перевірку озброєння та майна, наданого американськими партнерами, в одній із військових частин", – розповіли в Міноборони.

Українські та американські інспектори перевірили три основні позиції:

  • серійні номери
  • технічний стан
  • умови належного зберігання (безпека та охорона).

"Наразі триває обробка інформації. Під час спільної роботи зауважень з боку представників США не було", – зазначили в Міноборони.

Також там додали, що спільні інспекції щодо кінцевого використання наданої партнерами зброї триватимуть. 

"Забезпечення доступу до місць зберігання, відкритість та систематичні спільні інспекції – це конкретні заходи, які ми вживаємо для посилення прозорості і зміцнення довіри у відносинах з партнерами", – зазначив заступник міністра оборони Юрій Джигир. 

Нагадаємо, що напередодні компанію-постачальника для військових частин на сході країни викрили на несвоєчасності доставок та низькій якості продуктів. Зазначалося, що склади деяких військових частин перевірили позапланово.

Читайте також:
США візьмуть участь у Саміті миру США візьмуть участь у Саміті миру
Швеція дозволила Україні використовувати свою зброю проти Росії Швеція дозволила Україні використовувати свою зброю проти Росії
Засоби ППО, РЕБ та артснаряди: В Міноборони розповіли про першочергові потреби у зброї для ЗСУ Засоби ППО, РЕБ та артснаряди: В Міноборони розповіли про першочергові потреби у зброї для ЗСУ
Снаряди до HIMARS, ракети TOW і не тільки – США оголосили пакет допомоги Україні на 275 млн доларів Снаряди до HIMARS, ракети TOW і не тільки – США оголосили пакет допомоги Україні на 275 млн доларів