USD
НБУ
38.48
Готівка
38.80
EUR
НБУ
41.54
Готівка
41.95
Втрати орків: 4 0 6 0 8 0 (+1130)
USD
НБУ
38.48
Готівка
38.80
EUR
НБУ
41.54
Готівка
41.95

Помічник депутата Бундестагу, якого підозрюють у роботі на РФ, подав у відставку

Про відставку Сергієнка повідомив його керівник - Євген Шмідт
Бундестаг
Бундестаг
Джерело: відкриті джерела

Помічник німецького депутата Євгена Шмідта Володимир Сергієнко заявив, що йде у відставку. Це трапилось після скандалу з його ймовірною роботою на російські спецслужби. Про це пише The Insider.

За даними ЗМІ, про відставку Сергієнко повідомив його керівник - Євген Шмідт. Також Шмідт заявив, що подає до суду на газету Bild, яка також опублікувала викриття Сергієнка, звинувачуючи її у наклепі.

"Володимир Сергієнко вчора повідомив мені, що припинить свою діяльність у моїх інтересах. Проти нього розгорнулася кампанія у ЗМІ, яка унеможливлює продовження його роботи. Пан Сергієнко працював на мене, допомагаючи дискримінованим російськомовним громадянам, людям, котрі з початку війни в Україні зіткнулися з масовою ворожістю з вини ЗМІ. Я поважаю його рішення", - заявив Шмідт.

Що відомо про скандали з "Альтернативою для Німеччини"

Німецька партія "Альтернатива для Німеччини" дотримується праворадикальних та проросійських поглядів. Зокрема, 2022 року її депутати мали намір відвідати Росію, а потім поїхати на тимчасово окуповані території Донецької та Луганської області.

Нещодавно міністр внутрішніх справ Німеччини Ненсі Фезер сказала, що у країні можуть заборонити праворадикальну партію "Альтернатива для Німеччини", яка дотримується проросійських поглядів.

1 лютого ЗМІ повідомили, що депутати правої партії "Альтернатива для Німеччини" узгоджували з кураторами у ФСБ тексти своїх виступів і за їхньою вказівкою судилися зі своїм урядом, щоб зупинити військову допомогу Україні.

Після цього федеральний міністр внутрішніх справ Німеччини Ненсі Фезер заявила, що в уряді її країни хочуть уважніше проаналізувати зв'язки правої партії "Альтернатива для Німеччини" з російською ФСБ.

Нагадаємо, служба безпеки РФ завербувала євродепутата з Латвії Тетяну Жданок. Вона представляє партію "Російський союз Латвії". Політик працювала з кураторами з 5-ї служби ФСБ приблизно з 2004 року і просила гроші на проведення різних заходів. З 2005 року вона листувалася з куратором – співробітником управління ФСБ Санкт-Петербурга Дмитром Гладеєм.

Читайте також:
Німеччина готується передати Україні ракети Taurus, – Bild Німеччина готується передати Україні ракети Taurus, – Bild
Німеччина зібрала більше ніж 500 свідчень про воєнні злочини РФ в Україні Німеччина зібрала більше ніж 500 свідчень про воєнні злочини РФ в Україні
Гаубиці, системи Skynex і ракети для IRIS-T – Німеччина оголосила про новий пакет військової допомоги на суму 1,1 млрд євро Гаубиці, системи Skynex і ракети для IRIS-T – Німеччина оголосила про новий пакет військової допомоги на суму 1,1 млрд євро
Німеччина надасть Україні військову допомогу на 100 мільйонів євро Німеччина надасть Україні військову допомогу на 100 мільйонів євро